Офіс президента відвідала фігурантка справи Шеремета Яна Дугарь

В Офісі президента була зустріч на майданчику Ради щодо забезпечення прав осіб, які брали участь у захисті України. На зустрічі був Єрмак.

Обвинувачена в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета військова медсестра Яна Дугарь відвідала Офіс президента.

Як заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, вона відвідала ОП для зустрічі на майданчику Ради щодо забезпечення прав осіб, які брали участь у захисті України, передає “Інтерфакс”.

“Ця Рада була створена президентом Володимиром Зеленським за пропозицією керівника Офісу президента Андрія Єрмака в березні цього року для відстоювання прав людей, захищали нашу країну. Очолює її Алена Вербицька. На розгляді цієї Ради знаходяться вже більше 300 справ”, – розповів Подоляк.

За його словами, разом з Дугарь і її адвокатами брали участь Олена Вербицька, Андрій Смирнов, Костянтин Машовець і Андрій Ляхович. Також до зустрічі приєднався і керівник ОП Андрій Єрмак.

“Для нас принципово – щоб була встановлена і представлена суспільству повна правда у справі про вбивство Павла Шеремета. Саме для цього і застосовуються наявні цивілізовані інструменти без будь-якого втручання в відповідний судовий процес”, – пояснив він.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Дугарь відвідала Офіс президента і зустрічалася з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Нагадаємо, під час спілкування з журналістами Зеленський заявив, що глава МВС Арсен Аваков має піти з посади, якщо обвинувачені у справі Шеремета невинні.

Sharing is caring!

Send a Comment