Офіцер ЗСУ, не стримуючись, про безкарність владних покидьків у тилу

Співзасновник партії Народовладдя, старший лейтенант 43-ої окремої артилерійської бригади Святослав Кутняк виклав відео, в якому гнівно розповідає про покидьків, котрі підло ззаду напали на його соратника і друга Юрія Левченка.

«Вийшов з інформаційного вакууму, і зайшов у Фейсбук вперше за місяці, щоб відреагувати на те за що мені реально боляче. Пару днів назад на мого друга Юрій Левченко, співзасновника нашої партії Народовладдя, засновника Волонтерський центр «UA.HELP» (https://uahelp.narodovladdia.com) скоїли замовний напад прямо серед білого дня під його будинком (стрім Юрка прямо після нападу: https://www.youtube.com/watch?v=Ojs45Jv-5y0&t=0s).

Троє гандонів в масках напали зі спини, зламали Юрку 4 ребра, облили зеленкою. Мета замовників очевидна: вони не можуть нас залякати, тож вирішили очорнити Левченка й всю нашу команду як помсту за нашу громадсько-політичну діяльність та щоб підставити під сумнів нашу боротьбу проти корупційних покидьків у владі – як центральній так і київській.

Один з нападників зафіксований на камеру. Відомий також і власник телеграм-помийки «Инсайдер», яка перша виклала чорнуху. Але я сильно не надіюся на правоохоронні органи, й не сподіваюся, що вони покарають нападників, а особливо замовників. У відео пояснюю чому. Більше вірю у «Божу кару».

Прошу подивитися відео, й поширити, щоб більше людей дізналися правду.

Нас не залякати, нас не очорнити. Йдемо своєю дорогою. Правда і Перемога за нами. Юрку здоров’я! Покидькам смерть.

PostSkriptum

Детально про причини нападу та подальшу чорнуху розповів мій побратим важкопоранений боєць ЗСУ Олег Симороз:

Про чорнуху: https://www.facebook.com/100010694316835/posts/2075687229464401/

Sharing is caring!

Send a Comment