Окопна правда добробатівців «Донбасу», яких генерал ЗСУ Нікітенко назвав «мародерами»

Через кілька днів після розголосу цього факту його відкликали з АТО

Генерал-майор Збройних сил України Петро Нікітенко назвав бійців добровольчого батальйону «Донбас» мародерами, які втікали з-під Іловайська в 2014 році. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив боєць батальйону «Донбас» Роман Кириченко (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009091298995&fref=ts)

bezymyannyj1

Роман Кириченко з побратимами в окопі на бойовій позиції

«Прикро чути з вуст генерала, що батальйон« Донбас », награбувавши, втік з Іловайська. Знаючи, як багато хлопців там загинуло та потрапило до ворога в полон. Чому ви приходите в наші окопи і несете нісенітницю?», — написав Кириченко.

Він також звернувся до Нікітенка із заявою, що добровольці не визнають його генералом, а називають «генеральської гнидою».

«Після цього візиту, нашому обуренню немає меж. Неприпустимо на четвертому році АТО говорити бійцям деморалізуючі речі. Бійцям, які майже щодня знаходяться під обстрілом, ризикують життям, втомлюються. Оху…нно «стимулює на перемогу»! Залиштесь на тиждень, візьміть лопату, покопайте траншеї, постріляйте у відповідь (але спочатку запитайте дозволу на вогонь у відповідь, якщо встигнете), отримайте кулю від снайпера в каску. І може тоді Ви зрозумієте, що за кожен метр України ми готові йти до кінця», — пише Кириченко.

bezymyannyj2

Через два дні після публікації поста, як повідомив волонтер Роман Донік, генерала Нікітенка відкликали з АТО.

bezymyannyj3

Роман Донік

«Генерал-майор Нікітенко за рішенням начальника генерального штабу відкликаний з АТО. Призначено розслідування. Швидше за все буде якесь кадрове рішення. Швидше за все — буде боляче. Ніхто не має ніякого права, в першу чергу морального, принижувати солдата. В першу чергу генерали. Це позиція НГШ Муженка. Не кажучи вже про звеличення армії Росії. За це буде окрема розмова. Будемо стежити за розвитком подій», — пише Донік.

bezymyannyj4

screenshot_3

Роман Донік UPD подробиці у відео за посиланням: https://www.facebook.com/100009091298995/videos/vb.100009091298995/1818606228452403

Публікацію підготував кор. НВ

 

Sharing is caring!

Send a Comment