ОЛЕКСАНДР ОЛІЙНИК: «СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є І ЗА НЕЇ ВАРТО БОРОТИСЬ!»

Волонтера та учасника акцій «Гроші на ЗСУ» з міста Камʼянське Дніпропетровської області Олександра Олійника жорстоко побили молотком та костетом двоє невідомих сьогодні 4 лютого близько 12:00. У Олександра ушкоджено щелепу, зуби, розрізані губи, є скарги на біль у ногах. Олександр працює волонтером у благодійних фондах «Холодний яр 93» та «Надія Дніпра».

Тиск на волонтерів та активістів – неприпустимий! Що це за диктатура та бандитизм як у лихі 90-ті у місті, де мером пан Білоусов?! Вимагаю вжити всіх заходів для невідкладного розслідування та затримання нападників! – написала через кілька годин після скоєння злочину Марія Барабаш, співзасновник ГО СПРОТИВ та Фонду «Спочатку справи».

Покидьки, вам це просто не минеться!

Слава Богу живий. Борімося – поборемо, з нами правда, з нами Бог Що нас не вбиває – робить міцніше Закон бумеранга. «Бджоли» ходіть тепер і озирайтесь, бійтесь гніву людей! Вам це так просто не минеться. Підари, не забувайте за карму

До свідків цього нападу прохання звернутись до поліції, або на мою сторінку Facebook. За покази, за будь-яку корисну для слідства інформацію буде фінансова винагорода. Хто бачив, куди бігли двоє в чорному покидьків-нападників – на Лівому березі, бульвар Будівельників о 12:00, поблизу Будинку творчості ДДТ (колишній дитсадок у бік 21 школи, можливо, бачили з автівки підозрілих, у кого є відеокамери чи відеореєстратори. Можливо, до цієї події стояли там. Зло має бути покараним

За фактом побиття волонтера у Кам’янському поліція відкрила кримінальне провадження – інформаційний сайт Кам’янського «Наш Репортер»  

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Про це інформує відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

За даними правоохоронців, повідомлення про подію надійшло до поліції 4 лютого. Правоохоронці опитали потерпілого, наразі триває встановлення всіх обставин події. Поліція вживає заходів для встановлення осіб, причетних до нанесення тілесних ушкоджень. Ведеться досудове розслідування.

P.S. Судячі з публікацій у соцмережах, йдеться про Олександра Олійника, який працює волонтером у благодійних фондах «Холодний Яр 93» та «Надія Дніпра».

Від редакції «Наша версія»: Звертаємось до всіх кам’янчан, хто не байдуже  ставиться до подій у місті, хто може надати конкретні факти корупції з боку місцевої влади, а також бездіяльності поліції міста, повідомляйте нам на адресу – nversia@ukr.net

Sharing is caring!

Send a Comment