Олександра Кужель як дзеркало відживаючого українського парламентаризму

 Кужель-1

Як не прикро про це говорити, але, на жаль, «особливості українського парламентаризму» завдяки зверненню народного депутата Олександри Кужель до посла Франції (див. нижче на фотокопіях) стали відомі всій європейській дипломатичній спільноті. Те, що наші нардепи безпардонно лізуть у справи не своєї компетенції, неприємно дивує закордонних партнерів. Бо ж вони чекають від наших парламентаріїв напруженої й повсякденної роботи, тим більше у такий складний для України час зовнішньої агресії з боку Росії, а наші «обранці» переймаються власними «шкурними» питаннями, від яких аж на всю Європу тхне неприхованою корупцією. Саме незадовільне викорінення корупції і закидають тепер нам партнери з ЄС та США, Канади тощо.

 Безымянный1

 Безымянный2

 Безымянный3

 Безымянный4

Керівником консульського агентства Французької Республіки в Донецьку (?!), яке здійснює прийом українських і іноземних громадян на тимчасово окупованій території, як випливає з листа Народного депутата України Олександри Кужель до надзвичайного повноважного посла Французької Республіки в Україні, “числиться одіозна особистість, скандально відомий керівник ТПП Україна, Геннадій Чижиков”.

Довідка НВ

Стаття 8. Депутатська етика (Закону України «Про статус народного депутата України»)

1. У своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу.

2. Неприпустимим є використання народним депутатом свого депутатського мандата всупереч загальновизнаним нормам моралі, правам і свободам людини і громадянина, законним інтересам суспільства і держави.

3. Народний депутат не повинен використовувати депутатський мандат в особистих, зокрема корисливих, цілях.

Отже, по кожному пункту цієї статті неозброєним оком вбачається етичний грішок пані нардепки Олександри Кужель. Взяти той же лист до посла Французької Республіки – що це як не компрометація нашої держави. І якщо та частина тексту, де Кужель стукачить на керівників ТППУ, можна розцінити як її «професіональну» звичку, то претензія до посла стосовно розміщення консульської агенції Французької Республіки не лізе в жодні етично-правові ворота. Подібні речі – виключний пріоритет Міністерства закордонних справ України.

 487804_164315700384102_395126397_n

Sharing is caring!

Send a Comment