Ольга Богомолець: «Головна цінність для України сьогодні — це мир»

Кандидат у Президенти України повідомила, що тільки-но прибула з Одеси, де збирала екстрене засідання з приводу останніх подій, зазначає її прес-служба.

Під час гострого обговорення конфлікту в Одесі Ольга Богомолець наголосила: «Я не ділю людей за їхніми політичними чи мовними вподобаннями. Для мене найважливіше — захистити права людей і їхню гідність і на Сході, і на Заході країни. Але є ті, котрі сьогодні вбивають наших громадян. І, незалежно від того, якою мовою вони розмовляють — українською чи російською, кого підтримують — Майдан чи Антимайдан, вони мають бути справедливо покарані».

IMG_4062_(1)

Першочерговою цінністю для держави мають бути громадяни та їхні інтереси, вважає Ольга Богомолець, і вона готова їх захищати як Президент України.

Ольга Богомолець взяла участь у засіданні Всеукраїнського союзу православних жінок, яке відбулося в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль» з нагоди Дня жінок-мироносиць. На зустрічі були представниці організації зі Львова, Луцька, Вінниці, Харкова, Одеси, Черкас, Рівного, Дніпропетровська та Києва.

IMG_5898_(1)

«Сьогодні всі жінки мають бути мироносицями, — сказала Ольга Богомолець, — і робити все можливе, аби в країні був мир». Вона підкреслила, що духовність і віра мають бути міцною опорою для людей в цей непростий час випробувань, коли нам потрібні порозуміння, єднання і внутрішня сила.

У ході спілкування з представницями союзу пані Богомолець окреслила своє ставлення до навчання дітей християнської етики, а також значення віри в житті людей.

IMG_5885_(1)

Позиція Ольги Богомолець як Президента щодо питань релігії і виховання дітей є такою: «Держава не має втручатися ні в роботу церков, ні в уклад сім’ї. Держава має створювати умови, щоб люди почували себе захищеними і гідними». Однак кандидат зазначила, що як людина і мати виступає за введення християнської етики як предмету до складу базової освіти.

«Головна цінність для України сьогодні — це мир», — зазначила Богомолець і закликала православних жінок зробити все від них залежне для залагодження конфлікту.

Sharing is caring!

Send a Comment