Ольга Богомолець відкрила Матч Миру та висловила надію, що цей захід стане щорічним

Футбольний Матч Миру між збірною лікарів України та збірною журналістів за підтримки кандидата в Президенти України Ольги Богомолець відбувся 23 травня на стадіоні імені Баннікова. Як Заслуженому лікарю України Ользі Богомолець було надано почесне право першого удару по м’ячу.

 DSC08983

«Для мене велика честь відкривати цей матч і я вважаю, що він має стати щорічним, – сказала Ольга Богомолець, вітаючи учасників матчу та гостей. – Медики і журналісти подібні один до одного: медики лікують людей, а журналісти лікують суспільство. Чим сумлінніше і краще ми з вами працюватимемо, тим більше шансів у нас вилікувати і людей, і суспільство».

Також кандидат у Президенти додала, що цим Матчем Миру люди демонструють свою силу, мужність та готовність гуртуватися, побажала вдалої гри та відсутності травм обом командам.

Перед початком гри учасникам були вручені обереги-зозулиці та подарунки, зі вступними словами виступали почесні гості заходу.

Цей дружній матч –  важливий етап підготовки збірної України до Чемпіонату Світу серед лікарів, який пройде з 6 по 12 липня в Бразилії. На даний момент суперник української збірної на чемпіонаті ще невідомий – жеребкування відбудеться за день до початку. Захід у Бразилії проводить Всесвітня Федерація Футболу Серед Лікарів. Чемпіонат світу в Бразилії створює можливості обміну досвідом, медичними знаннями в форматі лекцій, комунікації між професіоналами зі спільним захопленням.

 Прес-служба кандидата на пост Президента України Ольги Богомолець

23 травня, Київ

Sharing is caring!

Send a Comment