Ольга Богомолець звернулась із проханням до інвесторів надати землю біженцям з Криму та закликала депутатів прийняти закон про статус біженців з тимчасово окупованих територій України

Кандидат на пост Президента України Ольга Богомолець у виступі на першому Всеукраїнському з’їзді вимушених переселенців з Криму звернулась до інвесторів з проханням надати біженцям земельні ділянки для вирощування екологічно-чистих продуктів та вкласти кошти в будівництво таун-хаусів. Також Богомолець закликала парламентарів терміново прийняти закони про статус біженців з тимчасово окупованих територій України.

Photo2а

«Чи можемо ми з вами щось зробити в ситуації, коли Верховна Рада України знову гальмує потрібні закони? – звернулась до учасників з’їзду Ольга Богомолець. – Так. Ми можемо покладатися на себе та на силу громадянського суспільства. Запрошуємо всіх інвесторів надати переселенцям в користування на умовах оренди земельні ділянки та вкласти кошти в будівництво таун-хаусів, теплиць, птахоферм тощо, щоб забезпечити їх житлом та роботою. Люди матимуть впевненість у завтрашньому дні, а інвестори за п’ять років не тільки повернуть вкладене, а й отримуватимуть прибуток».  Кандидат  на пост Президента України зазначила, що всі кримчани, які змушені були покинути свої домівки, зможуть повернутися, якщо схочуть і як тільки це стане можливим.

На думку Ольги Богомолець, держава повинна забезпечити біженців усім необхідним. Але якщо людина не хоче вважати себе біженцем, ми повинні створити умови для їх повної самореалізації. Тому звертаємось до інвесторів і пропонуємо створити еко-поселення, в яких з часом з’явиться все необхідне – дитячі садочки, школи, лікарні, – на території України стануть справжнім порятунком та виходом для тих переселенців, котрі наразі не відчувають підтримки від держави. «Ми не маємо давати «подачку», – підкреслила пані Богомолець.

На з’їзді було констатовано: що попри надання Криму статусу окупованої території, що робити з біженцями у правовому полі досі не визначено – за декілька місяців окупації Криму Верховна Рада України так і не спромоглася визначитися зі статусом вимушених переселенців з Криму, які фактично є біженцями.

«Самоорганізація українського суспільства є найважливішим чинником. Нам потрібно шукати механізми розбудови України, еко-поселень, у яких ви зможете жити, працювати, виховувати дітей на дихати чистим повітрям», – додала кандидат у Президенти України та зазначила, що тільки громада України власноруч може створювати майбутнє, не розраховуючи зараз на політиків.

«Щодо депутатів – вони повинні не відпочивали на канікулах, а працювати, як працюють зараз наші військові  – без вихідних! – Заявила Ольга Богомолець. – Зараз необхідно терміново прийняти закони про статус біженців з тимчасово окупованих територій України».

23 травня, Київ

 

Sharing is caring!

Send a Comment