Зрадник-утікач Олійник не «здав» свого кума з Черкас

Екс-регіонал, котрий фінансує «черкаський намет» на Грушевського в Києві, не наважився назвати прізвище черкаського кума…

Нагадаємо, що 23.10.2017 колишній міський голова міста Черкаси, екс-народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, котрий у 2014 році разом з низкою інших одіозних «регіоналів» втік до Росії, зробив скандально-провокативну заяву щодо особистого фінансування черкаського намету, встановленого під стінами Верховної ради України учасниками акції «Всеукраїнський вибір».

bezymyannyj2

Нашому кореспондентові вдалося зв’язатися і поспілкуватися з Володимиром Олійником, котрий у відвертій бесіді факт підтвердив, але уточнив, що перебуваючи в Росії, він звичайно не має можливості робити це напряму, тож, буцімто за його проханням, гроші у сумі 150 тис. грн. на функціонування палатки черкаської делегації надав кум-бізнесмен. Нажаль, прізвища свого щедрого кума утікач-регіонал назвати так і не спромігся.

bezymyannyj3

Михайло Мушієк

Треба зазначити, для черкащан це – не велика таємниця, адже саме таким близьким другом та кумом Володимира Олійника є депутат Черкаської облради від ВО «Батьківщина» – Михайло Мушієк, але останній чомусь геть відмовився надавати з цього приводу будь які коментарі…

bezymyannyj4

Черкаський кум В. Олійника

Зауважимо, після гучної заяви «патріота» Олійника стосовно його безпосередньої причетності до фінансування акції на Грушевського, активістами наметового табору горезвісний «черкаський намет» було терміново прибрано.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment