ОПОЗИЦІЯ ЗНАЙШЛА «АХІЛЛЕСОВУ П’ЯТУ» ВЛАДИ

Громаду не пустили в залу – слухання відбулися на порозі Ірпіньради

 

Давно анонсовані Громадські слухання відбулися ввечері 28 грудня…   на сходах перед Ірпіньрадою. Опозиція банкувала – з влади ніхто й носа не висунув. Перед цим влада запустила інформаційну «качку» про перенесення цих Громадських слухань на місяць пізніше. Незважаючи на це, люди прийшли на Громадські слухання. Натомість влада закрила доступ до сесійної зали Ірпіньради.

Відтак, слухання довелося провести на сходах перед приміщенням міськради. Реєстрація на підвіконні. Озвучка з мегафона. Голосування під вогнями Новорічних ілюмінацій. Словом, суцільна Ірпінська політична романтика.

З цього всього напрошується головний висновок – опозиція знайшла чим дістати Ірпінську владу. Донедавна влада ставилася якось зверхньо й навіть поблажливо до опозиції. Мовляв, щось вони там роблять, копошаться, але нічого проти нас не можуть вдіяти, бо ні в чому не розбираються.

Недавні події зі страусячим і навіть навіжено переляканим ставленням влади до опозиції свідчать про те, що остання таки знайшла точки впливу на владу. «Ахіллесовою  п’ятою» (або ж просто однією з цих «п’яток») виявився принцип зарахування пайової участі забудовників у бюджет розвитку Ірпеня (допоки що з селищами Гостомель, Ворзель, Коцюбинське). Лейтмотивом сьогоднішніх слухань звучала теза, що Ірпіньрада протизаконно зараховує будь-які виконані роботи забудовників за пайову участь. Суть питання у тому, що згідно чинного законодавства забудовники повинні сплачувати пайову участь до бюджету «живими грошима», і лише в певних окремих випадках виконаними роботами. Тож, всілякі облаштування парків, лавочки, колони, освітлення і т. п., як зарахування пайової участі недопустиме.

Відтак, стає зрозуміло, чому нинішня поки що влада так боїться відкритих Громадських слухань. Наразі пропонуємо до Вашої уваги фоторепортаж зі сходів Ірпіньради, де у світлі Новорічної ілюмінації пройшли збори громадськості. Радимо приглянутися до облич учасників зібрання. Цілком ймовірно, що серед них чимало представників наступної влади.

 

Юля СВІЧКОГАС,

Олександр НАКАЗНЕНКО

Sharing is caring!

Send a Comment