Опозиціонер передрік відставку диктатора: Китай вручив Путіну «чорну мітку» (відео)

Путін приїхав до Сі здавати Росію, але почув щось для себе несподіване, зазначив експерт

Під час свого останнього візиту до Китаю кремлівський диктатор Володимир Путін отримав «чорну мітку», наслідками стане його відставка, заявив російський опозиціонер В’ячеслав Мальцев.

«Це цілком очевидно. Подивіться, який вийшов Путін від Сі Цзіньпіня, він спілкувався з ним три години. Вийшов в такому вигляді, як ніби всі три години над ним здійснювали сексуальне насильство кілька зеків. Він був абсолютно опущений, розгублений. Те, що сказав Сі, для Путіна було абсолютною новиною. Тобто він не був готовий до цього», — сказав він.

За словами опозиціонера, Путін приїхав здавати Росію Китаю, але почув щось для себе несподіване:

«Ця розмова (про здачу РФ Китаю) йде давно, за участю американців… і раптом йому (Путіну) вивалюють щось таке, до чого він був не готовий. Китайці все переграли, як вони зазвичай роблять. Путіну вручили «чорну мітку».

«Ми були готові до того, що Сі пошле Путіна, але не були готові до того, що це станеться зараз», — додав Мальцев.

У Сі був проект «новий Путін» — думка

Як заявляв військовий експерт Олег Жданов, справжній Путін хворий і проходить інтенсивне лікування, а в Китай до Сі Цзіньпіна літав один з його двійників:

«Сі як куратор РФ… Я так розумію, що це були оглядини, які повинен був схвалити Сі. Проект «новий Путін», ось так, швидше за все, він буде називатися».

Вас також можуть зацікавити новини:

Sharing is caring!

Send a Comment