Ось що я зробив, коли маленький хлопчик сказав мені, що він дівчинка – педіатр Олексій Погорєлов

«Вітаю, це хлопчик!» Або, «Вітаю, це дівчина?»

Як педіатр і практикую майже 20 років, хочу запевнити, що наші тіла декларують нашу стать. Біологічна стать визначається нашим ДНК і закріплюється в кожній клітині нашого тіла. Сексуальність людини є бінарною. Ви або маєте хромосому Y і розвиваєтеся, як чоловік, або у вас її немає, і ви будете розвиватися, як жінка. Є щонайменше 6500 генетичних відмінностей між чоловіками та жінками. Гормони та операції не можуть змінити це.

screenshot_1

Ідентичність не є біологічною, вона є психологічною. Це пов’язано з мисленням і почуттям. Думки і почуття не є біологічно жорсткими. Наше мислення і почуття можуть бути фактично правильними або фактично помилковими.

Якщо я сьогодні зайду в кабінет лікаря і скажу: «Привіт, я – Маргарет Тетчер», мій лікар скаже, що я брехун або у мене психічний розлад. Проте, якщо я ввійду і скажу: «Я жінка», то лікар відповість: «Вітаю, ви трансгендер».

Якщо я скажу: «Докторе, я відчуваю, що так треба – відріжте мені ногу». Мене направлять до психіатра. Але якщо я зайду в кабінет лікаря і скажу: «Я чоловік, підпишіть мене на подвійну мастектомію». Лікар погодиться, привітавши мене з транссексуальністю. Якщо ви хочете відрізати ногу або руку, ви психічно хворі, але якщо ви хочете відрізати здорові груди або пеніс, ви трансгендер.

Ніхто не народжується трансгендером. Якщо гендерна ідентичність була закріплена в мозку до народження, ідентичні близнюки матимуть однакову статеву ідентичність на 100% часу.

У мене був один пацієнт, назвемо його Енді. У віці від 3 до 5 років він все частіше став грати з дівчатами і казав, що він дівчинка. Я направив батьків Енді до терапевта. Іноді психічні захворювання батьків або зловживання дитиною є чинниками, але частіше дитина має неправильно сприйняту динаміку сім’ї і інтерналізує помилкове переконання.

Під час однієї сесії Енді відкинув вантажівку-іграшку, схопив Барбі і сказав: «Мамо та тато не люблять мене, коли я хлопчик». Коли Енді було 3 роки у нього народилася сестричка з особливими потребами, це вимагало більшої залученості батьків в її розвиток, Енді відчував брак уваги і помилково сприйняв формулу «Мама і тато люблять дівчат. Якщо я хочу, щоб вони любили мене, я повинен бути дівчиною».

Сьогодні батькам Енді скажуть: «Кожен має ставитися до нього як до дівчини, інакше він зробить самогубство». Коли Енді наближатиметься до статевого дозрівання, експерти поставлять його на блокатори статевого дозрівання, щоб він міг продовжувати видавати себе за дівчину.

Немає значення, що ми ніколи не перевіряли блокатори статевого дозрівання у біологічно нормальних дітей. Немає значення, що, коли блокатори використовуються для лікування раку простати у чоловіків і при гінекологічних проблемах у жінок, вони викликають проблеми з пам’яттю. Не потрібно тестувати. Нам треба зараз зупинити його фізичний розвиток, або він уб’є себе.

Але це не так. Натомість, коли біологічна стать підтримується внаслідок природного статевого дозрівання, стан переважної більшості гендерно-заплутаних дітей покращується. Тим не менш, ми хімічно каструємо гендерно-заплутаних дітей блокаторами статевого дозрівання. Потім ми постійно стерилізуємо багатьох з них, додаючи статеві гормони, які несуть ризик серцевих захворювань, інсультів, діабетів, раку і багатьох емоційних проблем, на що закривають очі гендерні експерти.

P.S. Якщо дівчина, яка наполягає на тому, що вона є хлопцем, щодня сидить на тестостероні протягом року, їй дозволено видалити молочні залози у віці 16 років.

Американська Педіатрична Академія зобов’язує лікарів утримувати підлітків від татуювання, бо воно – на все життя і залишить рубцювання на шкірі. При цьому Академія у 100% випадків підтримує 16-річних дівчаток, які видаляють груди, навіть без згоди батьків, поки дівчина наполягає на тому, що вона є чоловіком, і приймає тестостерон щодня.

Індоктринування всіх дітей брехнею, що вони можуть опинитися в невідповідному тілі, порушує саму основу дитячої реальності. Якщо вони не можуть довіряти реальності своїх фізичних тіл, кому або чому вони можуть довіряти в принципі? Трансгендерна ідеологія в школах – це психологічне насильство, яке часто призводить до хімічної кастрації, стерилізації та хірургічного каліцтва.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment