Останнє відео з мобільного Кузьми Скрябіна — повна версія

На офіційному каналі Yotube загиблого Андрія Кузьменка з’явилось декілька відеозаписів, здійснених самим Андрієм напередодні трагічної загибелі у Дніпропетровській області.

Відеозаписи, датовані 1 лютого 2015 року і, скоріш за все, зроблені на мобільний телефон. На відео Кузьма Скрябін жорстко критикує стан доріг у Кривому Розі та Дніпропетровській області в цілому.

«Я показую вам, депутати і пане президенте нашу країну, — звертається Андрій до керівництва держави. — То є траса Олександрія-Кривий Ріг. Дякую вам за то, шо спи$дили всі бабки. Не хочете на своїх мерсах і лєксусах сюда на сафарі протрясти свій жирний целюліт?».

«Кривий Ріг — це є наша фінальна точка, — продовжує Кузьма на другому відеозаписі пересуваючись на своєму автомобілі у місті. — Якщо ви хочете кататися на яхтах чи на віндсерфінгу, бл$дь, чи просто, бл$дь, стати на лижі, с$ка і повозитися по річці, то треба просто приїхати у Кривий Ріг. Тут є предмет вашої роботи, шановні депутати» — сказав Кузьма і повторив проїзд перехрестям по глибокій калюжі. Тут люди живуть і мусять через ту х$йню їздити кожний день, а ви навіть не маєте поняття, що десь такі є», — зазначив співак.

Ще на одному відео Кузьма Скрябін звертається від імені водія криворізького трамваю: «Щоб не бути голослівним, передаю вам прівєт від воділи того бідного трамваю, який, курва, мусить не їздити, а плавати, бл$дь, по вулицях. Тому шо в той момент, коли в країні йде війна ви все ж таки ще пи$дите гроші. У вас вистачає совісті, с$ка і нахальства, щоб тих людей мати за гавно і заставляти, бл$дь, жити їх в такій сраці. Дякую вам. За бардак» — резюмував Кузьма.

Sharing is caring!

Send a Comment