Пам’яті обраних…

Олена Євтєєва

Ці проникливі рядки написала на своїй сторінці у ФБ Олена Євтєєва — прес-секретар народного депутата Олега Мусія:

Мама 37-й раз набирає твій номер. Телефон десь завалився, не до дзвінків, коли в центрі столиці сафарі на людей. Я не знаю, чи картатиме вона себе потім, що виховала тебе Українцем. Зараз більше ніж жити, вона хоче, щоб ти відповів.

cb8f5e2-05

А ти лежиш на подвір’ї Михайлівського у шерензі відчайдушних і друзі, які шукають тебе тут, не з першого разу тебе впізнають, бо смерть змінює обличчя. У трапезній-хірургії в цей день для причастя не лише хліб і вино, а й кров невинно убієнних та поранених. Бувалий медик, відійшовши на хвилю від операційних столів туди, де ніхто не бачить, перший раз у дорослому житті давиться риданнями, бо ще одного відпустили у вічність.

may2102 16 ap

Це потім зовсім непричетні люди прийдуть на уже безпечний Майдан і фоткатимуть себе улюблених на фоні барикад на вулиці Вашої Слави.

НебСотня-2

Це потім казатимуть про вдало виконаний сценарій зміни політичних та бізнесових еліт, про те, що Вас, розіграли як малих і використали покидьки. Це потім буде війна з одвічним ворогом і чорне горе твоєї матері відлунить у тисячах домівок.

боец

Це потім буде Подвиг твого Народу і безпорадність та водночас ненажерливість чинуш, які на війні наживаються і здатні лише на підстави. Це потім націоналістів зарубають на виборах до парламенту, європрем’єр виявиться шулером, а новий президент – казкарем.

1394393686_875759798

Але ти не сторож брату своєму, твій вибір промовистий, а інші… Поки що твоя бездоганна сила духу, незламна віра у те, що слід жити тільки вільним, твоя мужність переселяється в душі тих, хто ризикне це все прихистити в собі і вижити. І вони стають ще більш затятими і незговірливими, їх більшає і вони гуртуються. Поки що твоя Мама дзвонить тобі і сивіє. Що буде відповіддю Їй? Залежить від нас.

234564

Я знаю, ви справді воскреснете, не тілом, а спрагою месника у наших, вже вільних серцях…

 Василь Кіндрацький

Вічна світла пам’ять і шана навіки Василю. Яка туга, яка несправедливість гинуть кращі з кращих. Смерть ворогам!

Василь Кіндрацький-3

Василь Кіндрацький про культуру, Україну і бої на фронті. фото музею Лесі Українки

P.S. Коли стало зрозумілим чиї це телефони не замовкають, на дзвінки батьків відповідала Юлія Вотчер…

Юлія Вотчер

Олена ЄВТЄЄВА

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005471078946&fref=nf&pnref=story

PostPostSkriptum:

Так пронизати словом може не кожен, хто взявся «за перо». Ми вирішили ближче познайомитися з пані Оленою Євтєєвою. Так і є! Вона, дипломований історик-народознавець, окрім інших чеснот, опанувала ще й професію журналіста, а талан поетеси – то, напевне, вже від Бога…

Олена Євтєєва-2

 

Літаки не тримаються неба,

чверть країни зникає з радарів,

а ти кажеш: боротись не треба,

і згинаєшся ще до ударів.

А ти хочеш усе на підносі,

від війни і від крові подалі.

Але тільки з мечами тут носять

усі почесті і медалі!

2.06.2015

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment