Пане Луценко, керована вами ГПУ повернула до бюджету на шість мільярдів менше, ніж відзвітувала!

yugik

Генеральна Прокуратура України повернула до державного бюджету майже втричі меншу суму ніж зазначила у звіті на початку цього року

Про це 25 травня повідомили журналісти «Наших грошей» під час презентації розслідування «Мільярди Луценка» в Українському кризовому медіацентрі.

Вони провели розслідування і підсумували, що замість 10 млрд. грн., вдалося підтвердити лише 3,81 млрд. грн.

genprokuratura-povernula-do-byudzhetu-na-shist-milyardiv-menshe

На запит народного депутата Віктора Чумака ГПУ надала у паперовому вигляді судові рішення, на основі яких була сформована сума 10 млрд. грн. Документи були поділені на три блоки: Земля, Кошти і Майно, а саме — 51 том судових рішень із прикріпленими до них документами, що б мали підтвердити сплати і вартість майна.

Як повідомляє «Громадське» журналісти опрацювали понад 5,6 тисячі судових рішень (включно з апеляційними), виявили позовів на суму близько 9,6 млрд. грн. та виявили проблеми у методології підрахунку даних про відшкодування коштів за прокурорського реагування і представлення громадської реальних показників. Розслідування тривало декілька місяців.

Джрело: http://informator.news/henprokuratura-povernula-byudzhetu-na-shist-milyardiv-menshe-nizh-vidzvituvala-rozsliduvannya/

 

Sharing is caring!

Send a Comment