Партія «За Майбутнє» купує виборців у Броварах за дешеве печиво

Юрій Маслак

«В Броварах, де сьогодні, 17 січння, йде голосування на виборах голови ОТГ, було викрито склад, де зберігалися продуктові набори партії «За майбутнє», призначені для підкупу виборців. До складу так званих «пайків від добрих кандидатів» входили: борошно, шоколадні цукерки, зефір, макарони, цукор, олія. Дуже показово, що зберігалися ці продукти в приміщенні магазину, що належить Олені Дудар – доньці відомого забудовника та першому номеру в списку партії «За майбутнє» до Броварської міськради, – повідомив на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко.

Абзац 2 частини 6 статті 57 Виборчого кодексу чітко встановлює, що надання виборцям продуктів харчування є ПІДКУПОМ ВИБОРЦІВ.

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 160 Кримінального кодексу України кримінальна відповідальність настає як для кандидатів, які підкуповують виборців, так і для виборців, які прийняли неправомірну вигоду від кандидатів.

В розвинутих країнах, де державний апарат працює на інтереси більшості, а не олігархії, такі горе-кандидати вже були б затримані правоохоронними органами й сиділи б у СІЗО. Однак, щось мені підказує, що ці «товариші» сьогодні ще прийдуть на вибори та зроблять красиві фотографії з бюлетенями в руках.

До речі, ця історія нагадує мені жовтневі вибори у Києві, тоді партія «Єдність Омельченка» та партія «УДАР» теж були викриті на підкупі виборців – викрили цілу їхню мережу – однак зараз це фракції в так званій «новій» Київраді, а організатори тих підкупів спокійно сидять на сесії та дерибанять міський бюджет та землю.

Від партії «За майбутнє» на голову Броварської ОТГ претендує Юрій Маслак. До недавнього часу він планував йти на вибори як самовисуванець, однак, як і значна частина кандидатів, на перевиборах змінив напрям, надавши перевагу партії «За майбутнє», яка на осінніх перегонах показала досить непогані результати.

Раніше Маслак був радником міністра молоді та спорту, керівником Департаменту Східно-Західного партнерства, речником Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції, помічником заступника міністра юстиції України та голови КМДА з питань транспортної інфраструктури. Також працював на телеканалі «Київ», а зараз є експертом із питань кримінально-виконавчої системи на «Інтері». Окрім того, займає посаду директора з економіки в ТОВ «Кошик та партнери».

Sharing is caring!

Send a Comment