Парубій: Рада може розглянути закон про імпічмент президента наступного четверга

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що закон про імпічмент президента можуть почати розглядати 25 квітня. Про це він сказав на брифінгу 22 квітня.

«Якщо законопроект про (імпічмент – ред.) президента, який вони (опозиційні сили – ред.) презентують, буде підтриманий комітетом у середу, то вже в четвер ми можемо пропонувати включити його в порядок денний сесії для прийняття рішення», – сказав Парубій.

Він додав, що наразі у Раді зареєстровано близько 5 законів про імпічмент, але йому подобається «системний підхід» заступника Оксани Сироїд, яка пропонує «закон про президента в цілому, де хоче скоригувати всі неточності, які є у взаємовідносинах між гілками влади, і де імпічмент є одним з розділів того закону».

«І фактично ми можемо розпочати роботу над цим законом уже в цей четвер», – підсумував Парубій.

Нагадаємо:

  • 8 квітня президент Петро Порошенко заявив, що закон про імпічмент потрібний, і він готовий до обговорень для напрацювання збалансованого документа.
  • Кандидат у президенти Володимир Зеленський в інтерв’ю РБК, опублікованому 18 квітня, заявив, що в разі перемоги на виборах планує подати закон про імпічмент.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment