Патріотична партія України вимагає визнати вибори до Київради такими, що не відбулися та провести повторне голосування

Керівники Київської міської виборчої комісії, порушивши виборче законодавство України, сфальсифікували документи щодо виключення кандидата під номером «два» від Київської міської парторганізації Патріотичної партії України зі списку партії ХРИСТЕНКА Павла Миколайовича.

киевсовет-2

У подальшому керівники Київського виборчкому свідомо не виконали рішення адміністративного суду, яке зобов’язало поновити кандидата у списку та передрукувати бюлетені, чим вчинили злочин, передбачений статтею 382 КК України.

Довідка «НВ»:

Стаття 382. Невиконання судового рішення.

1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

4. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Всупереч рішенню суду бюлетені не були передруковані, виборці не мали змоги проявити своє волевиявлення, а кандидата у депутати позбавили права бути обраним до Київради.

До речі, журналіст «Української правди» Сергій Лещенко також вважає, що на виборах в Київраду продовжуються спотворення результатів голосування. Про це він написав в своєму Фейсбуці. С.Лещенко, зокрема, відзначив: «Міжнародні спостерігачі визнали чесними і демократичними вибори президента. Але цього ж дня у Києві вибирали Київраду. І там відбувалися справжні фальсифікації – як в «кращі» часи Януковича. Не вистачає лише «ті тушок», але скоро і їх підвезуть. Ви скажете, що 132 голоси – це небагато? Це 0,01% на виборах в Києві. А «ДемАльянсу» поки що не вистачає 0,07%. Тому 132 голоси на чотирьох дільницях з тисячі – це дуже багато. І якщо ДемАльянс не пройде, то на два депутати більше заведе УДАР/Порошенко, які на цих виборах стали дахом для людей Черновецького».

киевсовет-1

Повертаючись до ситуації з фальсифікацією столичного виборчкому стосовно кандидата від Патріотичної партії України, керівництво цієї політичної сили стверджує, що саме відсутність кандидата у депутати Христенка П.М., який має свій електорат, позбавлений можливості віддати голос за свого кандидата, у зв’язку з незаконною відсутністю його у виборчому бюлетені, безпосередньо впливає не можливість встановити волевиявлення виборців.

Таким чином, наголошують у ППУ, є обґрунтовані підстави вважати, що всі бюлетені по багатомандатному виборчому округу на позачергових виборах депутатів Київської міської ради 25.05.2014р., незаконно затверджені КМВК без включення до їх тексту кандидата в депутати від КМО Патріотичної партії України Христенка П.М., є недійсними.

Таким чином, Київський виборчком своїм невиконанням постанови суду незаконно позбавив Христенка П.М. його конституційного та законного права бути обраним, а виборців обрати свого кандидата, що суттєво вплинуло на результат голосування у багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах депутатів Київської міської ради.

 

Sharing is caring!

Send a Comment