Печерський райсуд міста Києва сьогодні розгляне клопотання прокурорів щодо екскомандира львівського «Беркуту»

Сьогодні о 10 ранку блогер Руслан Кошовенко звернувся до читачів своєї сторінки у Фейсбуці: «Шановні українці! Всім, кому дорога пам’ять про Героїв Небесної Сотні просимо прийти 14 червня о 12:15 до Печерського районного суду, де буде розглядатися клопотання прокурорів про продовження тримання під вартою екскомандира львівських беркутівців Ростислава Пацеляка. Прокурори мусять мати час, аби підготувати обвинувальний акт по новому кримінальному провадженню.

Зараз, як пройшло 9 років після тих трагічних подій, відкриваються все нові й нові факти про це жахливе побоїще, яке влаштували львівські і харківські беркутівці 18 лютого 2014 року.

Нині прокуратура ще мусить дослідити, чи Ростислав Пацеляк позбувся громадянства росії? Адже він учився і служив в органах міліції расєі до 2003 року. А потім, після початку війни в 2014 році, після злочинів, що разом з підлеглими вчиняв на Майдані він постійно літав до Москви, де перебував по декілька місяців. Можливо, отримував вказівки від своїх московських кураторів.

Слідство мусить встановити, де поділася зброя, з якої розстрілювали Майданівців? І ще багато чого має встановити досудове розслідування.

Маємо надію, що слідство встановить, чому львівські беркутівці вчиняли жорстокі побиття автомайданівців?

Чому така ДОВІРА зі сторони режиму ЗЕКа і російських спецслужб була саме до львівських беркутівців?

Тому просимо всіх небайдужих прийти до Печерського суду в середу 14 червня о 12:15 год.

Мусимо встановити Істину!!! Бо не покаране зло породжує ще більше зло!!!

Вважаємо що такі, як екскомандир львівських беркутівців привели цю кровопролитну війну на нашу землю!!!

Справа на розгляді у судді Константиновоі.

Віримо у Вашу небайдужість!!!

З повагою, члени ГО «Нескорений Майдан»

Sharing is caring!

Send a Comment