Пенсіонерам хочуть вручити грошову компенсацію за затримку пенсій

Нардепи вирішили підлизатися до пенсіонерів новими «покращеннями»

Депутати готові відшкодувати збитки громадянам, яким затримали пенсію за липень 2018 року. У Раді зареєстровані законопроекти, в яких пропонується компенсувати незручності, які настигли українців з-за затримки пенсійних виплат. Про це повідомляється на офіційному сайті Ради.

Також депутати вирішили доопрацювати закон «Про споживче кредитування». Вони хочуть звільнити від штрафних санкцій тих пенсіонерів, які прострочили сплату за кредитом через затримку пенсії.

bezymyannyj1

Обидва документи – законопроект №9007 «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про споживче кредитування» (щодо звільнення від сплати та штрафних санкцій пенсіонерів у разі затримки виплати пенсії Пенсійним фондом України)» та проект постанови №9008 «Про забезпечення відшкодування пенсіонерам втрат у зв’язку з затримкою виплати пенсій» були зареєстровані в Раді 30 липня 2018 року.

Як повідомлялося раніше, виплати за липень багато українських пенсіонерів не отримали вчасно. Особливо це торкнулося тих, хто звик отримувати пенсію у відділеннях «Укрпошти». На пошті виплати в термін отримали тільки 20% громадян.

bezymyanyj2

Раніше повідомлялося, що затримки пенсій Гройсман перетворив на свято. Пенсійний фонд 27 липня завершив фінансування виплати пенсій за липень. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

Так, він зазначив, що у Пенсійному фонді йому вже повідомили про закриття всіх боргів та повному фінансуванні пенсій українців в поточному місяці. «Інформація від Пенсійного фонду: тільки що повністю завершили фінансування виплати пенсій за липень. Моє доручення виконано. Забезпечувати належний соціальний захист – наш обов’язок», – написав прем’єр-міністр.

bezymyanyj3

Нагадаємо, український юрист і блогер Михайло Шнайдер пояснив, чому українці вчасно не отримали соціальні виплати і хто в цьому винен.

Раніше портал «Знай.uа» повідомляв, що «покращення» від Гройсмана викликали бунт в соцмережах.

Також «Знай.ua» писав, що українцям пояснили, що вже в цьому році люди з великим трудовим стажем, але низькою зарплатою зможуть отримати підвищені пенсії.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment