Перамедикия Катерина Поліщук відреагувала на скандал із серіалом за 33 млн. грн.: «Я не чекатиму, коли можновладці-крадії одумаються»

Відома парамедикиня з Тернопільщини Катерина Поліщук відреагувала на скандал з виділенням 33 мільйонів гривень на знімання серіалу в Україні. Пташка з «Азовсталі» зазначила, що їй боляче чути все, що відбувається наразі з цим скандалом. І зараз вона чує те, що часто чула в російському полоні. Про це Катерина розповіла на своїй Instagram-сторінці.

Катерина зазначила, що розуміє обурення українців. Попри це, вона повідомила, що все частіше на прохання донатити на потреби військових стала бачити коментарі, що гроші на це потрібно просити у влади.

«Я все бачу. Але щиро вважаю, що обурення і пости в соцмережах не змінять наявність недолугих людей серед нашої влади. А поки я чекатиму, щоб вони отямились – я помру»,– наголосила вона.

Але вона наголосила, що помре не від старості, а від того, що ворог зайде в мій бліндаж, а про це ніхто не дізнається. «Пташка» зауважила, що без дронів, теплаків, автівок, старлінків і ще багато чого опір українців на війні просто неможливий.

Парамедикиня вважає, що зараз Росія робить усе, щоб розділити українців між собою, викликати ненависть до влади. Саме ця хвиля з виділення грошей, на її думку, і є черговим «трюком» росіян.

«Я не амбасадор української влади в народі. Так, я вважаю, що зараз росія робить усе, щоб розділити нас між собою, викликати ненависть до президента, омбудсмена, головнокомандувача і ще багато до кого. Знаєте звідки знаю? У ПОЛОНІ МЕНІ ЩОДНЯ ВЛИВАЛИ ТЕ, що влада нас покинула, України не існує, ми нікому не потрібні, ми – лише непотріб та відпрацьований матеріал. Я чула це щодня. І чую тут. Але вже від українців. Я бачу єдиний вихід: не уподоблюватись їм. І працювати. Скажено працювати, не дивлячись ні на що. Я не чекатиму, коли можновладці-крадії одумаються. Я підтримуватиму всіх, хто бореться за Україну. Я працюватиму. Не залежно від сил, які намагаються допомогти росії, свідомо чи не дуже. Я бачу все. Мені боляче. Але я не здалась у полоні. І не здамся зараз», – зазначила Катерина.

Sharing is caring!

Send a Comment