Перші імена українок, яких заарештували за голу фотосесію в Дубаї, уже відомі

Моделі, яких заарештували в Дубаї за голу зйомку на балконі готелю, виявилися і з України. На груповому фото присутні 20-річні Яна та Діана, 19-річна Дарина Хорунженко з Полтави, а також Катерина Кащенко і Софія Ткачук. Як повідомляє видання Daily Mail, усі вищевказані українські дівчата розмістили на своїх сторінках у соціальних мережах відео та фото з Дубая.

Зазначається, що деяких із них можна впізнати за татуюваннями. Моделі порушили закони ОАЕ про публічну порядність. Їм загрожує до шести місяців ув’язнення і штраф у розмірі п’ять тисяч дирхамів (близько 37 850 тисяч гривень).

За попередньою інформацією, всього з 40 затриманих було 11 українок, зокрема з Києва, Жашкова, Запоріжжя.

Також стало відомо, що інцидент з арештом молодих дівчат може завдати шкоди відносинам між ОАЕ та Ізраїлем, які були офіційно закріплені 15 вересня 2020 року.

Моделі, яких заарештували в Дубаї за голу зйомку на балконі готелю

Раніше OBOZREVATEL публікував підбірку фото зірок, які випадково оголилися на публіці. Селебриті часто експериментують з епатажними образами, щоб розпалити інтерес глядачів. Однак іноді сукні спадають, рвуться або розстібаються в найвідповідальніший момент під прицілом камер.

Sharing is caring!

Send a Comment