Піарник Карплюка, ексмера Ірпеня, Щербина спекулює на темі коронавірусу

Зараз світ охопила пандемія нового коронавірусу COVID-19. Світові лідери думки, політики, зірки та активісти власним прикладом показують, наскільки важливо зберігати спокій та ставитись до ситуації серйозно. І поки в Україні на державному рівні проводяться необхідні заходи безпеки, піарник ірпінських «Нових облич» Петро Щербина вирішив вчергове посіяти паніку в Ірпені та цим пропіарити свої медіа.

Ресурс «Типовий Ірпінь», який за чутками контролює саме Щербина, рекламує допис, в якому повідомляє про першого зараженого коронавірусом COVID-19 ірпінця.

Це вже не перший випадок, коли команда «Нових облич» намагається пропіаритись на соціально-важливій темі коронавірусу, а підконтрольні їм ЗМІ сіють паніку серед населення. Нещодавно лідер партії – ексмер з десятком кримінальних справ Володимир Карплюк, який не має офіційних повноважень, ставив ультиматуми Уряду на своїй facebook-сторінці. Так само про підозру на перший випадок зараження коронавірусом в Ірпені вже повідомляв ряд підконтрольних йому ЗМІ, таких як Правда Ірпеня та Містоінформ. Після цих повідомлень жодного офіційного підтвердження цієї інформації так і не надійшло, тож можна стверджувати, що «Нові обличчя» використовують всісвітню пандемію та загрозу людству для підняття власних рейтингів.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment