Підозру у розтратах в банку «Фінанси та кредит» оголосили Костянтину Жеваго

Суд дозволив арештувати колишнього народного депутата Костянтина Жеваго, який підозрюється у розтраті майна одного із банків України. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Слідчий суддя задоволив клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою колишньому народному депутату. У зв’язку із систематичною неявкою до органу досудового розслідування його оголошено у міжнародний розшук та слідчим суддею надано дозвіл на його затримання.

«Вказана ухвала суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою є підставою для затримання підозрюваного за межами України та видачі такої особи компетентним органам України», – йдеться у повідомленні.

Жеваго підозрюють в легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України). Раніше слідчі Державного бюро розслідувань заочно повідомили про підозру Жеваго і викликали його на допит, але він не прийшов.

До цього Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про стягнення з колишнього власника банку «Фінанси і Кредит» Костянтина Жеваго 1,5 млрд. грн. на користь Національного банку. Костянтин Жеваго є виконавчим директором компанії Ferrexpo, а також бенефіціаром банку «Фінанси та Кредит».

Джерело: РБК-Україна

Sharing is caring!

Send a Comment