Підпал на вул. Хмельницького, 12-14 яскраво проілюстрував, що тотальна безкарність приводить до нових злочинів – активіст Олена Терещенко

У 2016 році байдужість та злочинна халатність столичної влади призвела до обвалу пам‘ятки архітектури та містобудування, під руїнами якої загинуло 2 людини. Власниця цієї споруди Ірина Бойко, дружина колишнього міністра уряду Азарова-Януковича, так і не понесла покарання…

bezymyannyj1

Дорогі мої сусіди по місту! Сьогоднішній підпал (я впевнена, що це не випадкова пожежа) пам‘ятки архітектури та містобудування на вул. Хмельницького, 12-14, яскраво проілюстрував яким чином тотальна безкарність приводить до нових злочинів та продемонстрував байдужість і злочинну бездіяльність як влади всіх рівнів, так і правоохоронних органів.

bezymyannyj2

Обвал пам‘ятки у 2016році, під руїнами якої загинули 2 особи

НАГАДУЮ ВСІМ, що їх кривава безвідповідальність у 2016 році вже призвела до обвалу цього будинку, під руїнами якого загинуло 2 людини! А перед цим обвалом я цілий рік з колегами намагалися перешкодити його навмисному руйнуванню фіктивно створеним ОСББ (керівник останнього – Ірина Бойко, дружина колишнього міністра уряду Азарова-Януковича), яке невідомим чином у 2015р. абсолютно безкоштовно отримало відселену у 2004 році пам‘ятку на свій баланс з комунальної власності Шевченківського району.

bezymyannyj3

Запитаєте навіщо? З метою зведення замість неї багатоповерхівки згідно викладеного нижче проекту! Детальніше я висвітлювала цей злочин, його організаторів (з прізвищами та фото) та вигадану негідниками схему тут:

http://kiev.pravda.com.ua/columns/56debbb159f1f/

В результаті, вину списали на якогось прораба, кримінальну справу, порушену за ст. 298 ККУ належним чином не розслідували, скандал зам’яли, а головна винуватиця продовжувала знищувати пам‘ятку, незважаючи на нашу постійну роботу щодо її порятунку і попередження про можливі спроби підпалу. Матеріали були надіслані всім високопосадовцям, у т.ч. Президенту України, міністру внутрішніх справ, голові СБУ, міністру культури, голові профільного комітету ВРУ, Київському міському голові, Генеральному прокурору передані особисто в руки зі скаргою на неналежне розслідування кримінальної справи та багатьом іншим, які продовжували надсилати відписки!

У Всесвітній рік охорони культурної спадщини в Києві майже кожного дня підпалюють або трощать чергову пам‘ятку! Сумно, але всі ці будинки знаходяться у складеному мною списку «приречених на знищення», тут можна відшукати наступних жертв:

https://kiev.pravda.com.ua/columns/589c38c944370/

Уклінно прошу всіх небайдужих киян та ЗМІ створити максимальний суспільний резонанс. Я готова надати всі матеріали! Будь-ласка, не залишайтеся байдужими! Поширюйте інформацію, розповідайте всім знайомим, пишіть заяви до поліції, долучайтеся до порятунку цієї та інших об’єктів культурної спадщини!

Це наше рідне місто. І кожний киянин має стати на його захист!

Olena Terestchenko

bezymyannyj4

Проект багатоповерхівки, запланованої на місці пам‘ятки

P.S. На світлинах: сьогоднішній підпал, обвал пам’ятки у 2016р., проект багатоповерхівки, запланований до зведення на її місці, а також Ірина Бойко, яку я вважаю відповідальною за навмисне руйнування вказаного об‘єкта культурної спадщини, загибель людей та всі пов’язані з цим наслідки

P.P.S. Шановна Громада! У вівторок, 23 січня об 11 годині під Головним управлінням Національної поліції Києва (вул.Володимирська, 15), відбудеться акція з вимогою розслідування пожежі по вул. Богдана Хмельницького, 12, вимогою звіту по кримінальних провадженнях обвалу і загибелі людини по вул.Богдана Хмельницького, 12-14 в 2016 року, та по незаконних забудовах. Справи мляво розслідуються роками, а історичний Київ знищується!!! Запрошуються небайдужі громадяни і преса.

 

Sharing is caring!

2 thoughts on “Підпал на вул. Хмельницького, 12-14 яскраво проілюстрував, що тотальна безкарність приводить до нових злочинів – активіст Олена Терещенко”

  1. Эскина обладает редкой способностью – во времена всеобщей лжи говорить правду. Эскина должна быть мэром Киева. Киевлянка Эскина! А не очередной отбитоголовый ставленик мафии из мухосранска. Киевляне, поддержим Елену! Она не подведет. Терещенко не мог взять в жены недостойную.

Send a Comment