Пиріжок з гівном

 

«Дядя Вова, ти не тим місцем какаєш!», Сашко Лірник про Зеленського та його команду

lirnik

lirnyksashko

Маленька дівчинка бачить як п’яний сусід ригає в палісадничку, і каже: «Дядя Вова, ти не тим місцем какаєш!»

Вибачте, що змушений вам нагадувати про покидьків. Всі вже знають що і як виблювали «укрАінскіє коміки» перед аудиторією окупантів. Як писав Шевченко: «І задком і передком, перед паном Федірком!»

Я не здивований. Гнилу натуру видно одразу. Я про них уже писав не раз. Тут все просто – «за дєнюжку» вони і маму «на прокат» здадуть , і самі себе трахнуть на камеру.

А особливо, якщо це чужа мама. Наша. Українська.

Дивує лише зірковий апломб у дебільного «клоуна про жопу». Ну, і хор підспівувачів, які косять під дурників і розпатякують про «критику влади», «свободу слова», чи «ашотакоє-оні-всьо-правільно-сказалі». Ще раз, по літерам, для ушльопків – мова була не про «владу» (яка має свої імена, але називати їм сцикотно, бо можуть і по сраці надавати), а мова була про Україну.

І ніяка словесна еквілібристика цього не сховає. І те, що ці, використані гумові вироби, хваляться своєю допомогою АТО, тільки додає шарму гівняного запаху. Не останнє віддали. Це не бабуся, яка пенсію несе волонтерам, а потім місяць живе на сухарях і кефірі.

І, головне, потвори такі, навіть не відчувають своєї вини, а навпаки продовжують «бикувати». Мова не про зеленських, а про вас, дорогі українці. Я розумію, що приватна олігархічна монополія не дає вам можливості бачити нічого, крім цього антиукраїнського лайна, але майте свою гідність!

Всі пам’ятають оповідання Івана Багмута «Шматок пирога» про хлопчика з бідної родини, яку запросили в гості до багатої тітки. Хлопчик ніколи не їв такого смачного і солодкого пирога з варенням, яким пригощала тітка гостей, і простягнув ручку за ще одним шматочком. Тітка помітила це і радісно заквилила про «бідну голодну дитину», щоб принизити маму хлопчика і познущатися з їх родини. Але хлопець зрозумів це і сказав, що хотів дати пирога котику під столом.

screenshot_2

Це зєлєнські допомагають «багатій тітці» збиткуватися над нашою «мамою», водночас отримуючи величезні гроші від цієї ж «мами» (гляньте на багатомільйонну заявку на держфінансування чергових гавнофільмів про «дурних хохлів» від 95 кварталу. Тут легко можна і дещицю вділити на АТО, і козиряти цим як індульгенцією).

screenshot_4

Вони не бояться, бо знають, що «хохли» – сумирні як телята і лише витирають харкотиння зеленських із своїх очей, виправдовуючи власне приниження сто і одним способом. Саме ці «сумирні хохли» знову і знову протягують руку за шматочком пирога. Тільки пиріг не з ягодами, а весь час з гівном.

І наступного разу, коли будете йти на виступи 95 кварталу, згадайте, що за свої гроші жерти лайно «зеленських гумористів» і отримувати від них плювки – це вже занадто. Навіть для курви з порнофільму, якими вас вони вважають.

І не обманюйте себе – поки ви дозволяєте себе так називати і виправдовувати – ви такою курвою і є.

Сашко ЛІРНИК

Джерело: https://site.ua/lirnyksashko/4928-pirijok-z-gavnom/

 

Sharing is caring!

One thought on “Пиріжок з гівном”

  1. Краще б той Лірник спрямував водоспад свого словесного проносу на тих, хто дійсно годує українців пиріжками з гімном, а переконує, що з ягодами. Сцикотно?

Send a Comment