Після вбивства журналістки на Мальті прем’єр країни заявив, що піде у відставку

Україна – не Мальта, у нас прем’єри та міністри не те, щоб добровільно у відставку піти, вони за крісла зубами тримаються немов воша кожуха…

Прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат заявив у зверненні до нації в неділю ввечері, що піде у відставку в січні в результаті тиску з боку громадськості у зв’язку з розслідуванням вбивства журналістки Дафне Каруани Галіції. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на AP.

Дафне Каруана Галіція

У телевізійному повідомленні Мускат сказав, що він повідомив президенту Мальти, що піде з посади лідера правлячої Лейбористської партії 12 січня і «найближчими днями після цього піде з посади прем’єр-міністра». Декількома годинами раніше близько 20 000 мальтійців протестували біля будівлі суду в столиці Валлетті, вимагаючи, щоб він пішов у відставку.

Однак сім’я вбитої журналістки стверджує, що відставка Муската не задовольнить тих, хто сповнений рішучості викорінити корупцію і кумівство між політиками і бізнесменами. «Завтра люди знову вийдуть на вулиці», — написав у Twitter один з синів журналістки, який також є журналістом.

Йорген Фенек

У суботу мальтійського бізнесмена Йоргена Фенека звинувачено у співучасті в убивстві журналістки-розслідувачки Дафне Каруани Галіції у 2017 році. Дафне Каруана Галіція, яка розслідувала корупційні злочини в рамках проєкту Panama Papers, загинула внаслідок вибуху автомобіля 16 жовтня 2017 року на Мальті. Трьом чоловікам, які розмістили бомбу в авто і підірвали її, вже висунуто звинувачення в убивстві.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment