«Північний потік-2» в найближчі роки не буде добудований — Джон Гербст

Директор Євразійського центру Атлантичної ради США (Atlantic Council) Джон Гербст заявив, що будівництво «Північного потоку-2» затримається як мінімум на 2 роки. За словами директора центру, цей проект дає Росії можливість шантажувати країни Східної Європи. Про це він сказав на форумі в Давосі. Він заявив, що будівництво російського газопроводу затримається на 2 роки або навіть більше.

«Будівництво російського газопроводу «Північний потік-2» затримається на два роки або навіть більше», — сказав Гербст.

За його словами, цей газопровід РФ дає можливість шантажувати країни Східної Європи, як вона це робила кілька разів у минулому. Він також зазначив, що найбільші ризики для України в енергетичному секторі, як і раніше, пов’язані з зусиллями Кремля політизувати питання газу, а найбільша можливість продовжувати реформу в газовому секторі та модернізувати газотранспортну систему.

Нагадаємо, Російська Федерація завершить будівництво газопроводу «Північний потік-2», незважаючи на загрозу американських санкцій.

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС РФ.

«Росія реалізовувала і продовжить реалізовувати свої економічні проєкти незалежно від чиїхось санкцій», — йдеться в заяві МЗС РФ.

ДЖЕРЕЛО

Теги: Північний потік 2, санкції, газ,

Sharing is caring!

Send a Comment