«Пізнайка» збирає юних друзів і розкриває їхні таланти…

Безымянный-1

Як неповторно солодко відчувати ніжний смак любові та тепла від спілкування з дітьми! Великій кількості різним та цікавим речам діти можуть навчити вже нас дорослих і коли радість наповнює твою душу ти стаєш найщасливішою людиною на світі! В смт. Ворзель по вул. Декабристів, буд. 10, діє соціальний дитячий центр «Пізнайка», якій створений для творчого розвитку дитини з малозабезпечених сімей, з інтернатів сімейного типу, та дітей позбавлених батьківського піклування на безоплатній основі. Ініціатори благодійного фонду «Діти – майбутнє країни» організували ці заняття по різних напрямках. Саме для всебічного розвитку творчої особистості дитини і через призму творчості, як засобу спілкування, ми можемо показати краще про найважливіші і найглибші речі, ніж це роблять засобами звичайної мови.

Безымянный-3

Юлія Колосовська, директор БФ «Діти – майбутнє країни» коментує:

– Все, що ми маємо, зроблено за власний кошт та за спонсорську допомогу інших громадян, які розуміють: майбутнє нашого рідного краю в повній мірі залежить від наших вчинків сьогодні. І якщо ми хочемо побудувати толерантне суспільство у прийдешньому, принаймні, у нашому Ірпінському регіоні, то саме зараз вже треба створювати позитивний світогляд дитини, який буде більше орієнтовано на моральні якості і головні цінності в житті. Вони можуть бути і європейські и не зовсім європейські – це вибере в майбутньому сама дитина, нам же головне прищепити дитині любов до сім’ї, до рідного краю, до Вітчизни. І дитина (чи підліток) повинна розуміти, що дорослі – це друзі, а не вороги і вони можуть допомогти своїми порадами в будь-якому випадку. І не повинно бути соромно, коли тобі потрібна допомога дорослих людей – це ж бо і є вміння жити в суспільстві, де кожен вболіває один за одного! Я дуже вдячна, що мене оточують лише такі люди! Також ми працюємо з дітками, сім’ї яких приїхали до Ворзелю з Криму. І вони дуже вдячні за таку увагу та всебічну підтримку. Як дітки, так і дорослі пережили дуже важки часи, тому хочеться показати і донести їм, що ми всі – українці, а Україна – це наш єдиний теплий, повний любові, рідний дім.

Безымянный-2

Малювання і художня ліпнина для дітей передбачає цілісний розвиток особистості дитини на основі художньо-естетичної діяльності. Заняття художнім мистецтвом з дуже кваліфікованими педагогами завжди націлене на формування цілісного уявлення дітей про навколишній світ. Тому важливо вже в дитинстві показувати та створювати дітям всі умови для самовираження себе через мистецтво. Діти сміливо малюють не тільки пензликами і олівцями, а й пальчиками, руками, та іншими підручними предметами.

Більшість розумових якостей людини зароджуються в дитячі, шкільні роки. Любов до рідного краю, повага до суспільства, бажання бачити своє рідне місто, село ще кращими і процвітаючим – всі ці почуття у великій мірі залежать від того, як вони були закладені в дитинтсві.

І хочеться сказати щирі слова вдячності всім тим людям, які нам допомагають з самого початку и по теперішній час! Всі вони дуже вболівають за наш рідний край та від всієї душі хочуть зробити цей світ кращім, добрішим та чесним. Цей шлях дуже важкий і стає справжнім випробуванням для людини, тому їх серця пройшли всі випробування вогнем, мечем та мідними трубами, а вони все одно лишились добрими, розуміючими та порядними людьми! Хай щастить всім нам!

Sharing is caring!

Send a Comment