Плюси і мінуси використання кондиціонера

У спекотну пору в сучасному суспільстві важко уявити, як можна обходитися без кондиціонера. Давайте розглянемо основні переваги та недоліки установки кондиціонера. Встановивши кондиціонер в будинку, ви відчуєте багато позитивних моментів. Ось те, що можна віднести до головних переваг кондиціонування в будинку.

Управління комфортом

Установка кондиціонера в будинку або офісі значно підвищує комфорт в приміщенні в спеку. Вони створюють ідеальну температуру, який ви самі встановлює, виходячи зі своїх запитів. Кондиціонер дозволяє підтримувати комфортну температуру протягом всієї ночі.

Скорочення вологості

Напевно, всім знайоме відчуття, коли тіло здається «липким», це відбувається через підвищену вологість. У сучасних кондиціонерах є функція зниження вологості в будинку, що значно допомагає перенести спеку влітку. Такі кондиціонери ідеально підходять для будинків в сирих місцях.

Безшумна робота

Сучасні кондиціонери працюють значно тихіше, ніж ті ж самі вентилятори, та й температуру тримають краще. Тому при виборі між кондиціонером і вентилятором – вибір очевидний.

bezymyannyj2

Блокування неприємних комах комарів, москітів

Якщо у вас встановлений кондиціонер, це позбавить вас від необхідності відкривати вікна і двері. В такому випадку вам вдасться позбутися «навали» комарів і інших комах.

Ліквідація зовнішнього шумового забруднення

За зачиненими дверима значно зменшується шумове навантаження.

Підвищення безпеки будинку

Якщо ви живете на перших поверхах або в приватному будинку – установка кондиціонера багато в чому підвищує вашу безпеку. Якщо ви будете спати з включеним кондиціонером, вікна будуть закриті, і ви зможете себе відчути більш захищеним, спокійно насолоджуючись сном.

Поліпшення якості повітря

Сучасні системи кондиціонування повітря ефективно очищають повітря і значно зменшують кількість бактерій, пилу, кліщів в будинку.

Скорочення рахунки за електроенергію

Можливість нагрівання повітря сучасних систем кондиціонування досягається за рахунок використання енергоефективних теплових насосів, який споживає на 80% менше енергії, ніж будь-яка інша форма електричне опалення.

Зручне тепло, саме тоді, коли вам це потрібно

На відміну від систем центрального опалення, кондиціонери ви зможете включати за бажанням, в потрібний для вас момент. Так ви самостійно можете контролювати і регулювати температуру в будинку.

bezymyannyj3

Тепер перейдемо до недоліків установки кондиціонера

Кондиціонери та інфекції

Кондиціонер може стати «розсадником» легіонел – бактерій, що викликають інфекційне захворювання – легіонельоз. Серед його симптомів: лихоманка, ускладнене дихання, інтоксикація та інші. Однак ця хвороба дуже рідкісна, нго заразитися і можна безліччю інших патогенних мікроорганізмів.

«Ганяє» віруси по колу

Деякі кондиціонери охолоджене повітря просто «ганяють» по колу. У разі, якщо в приміщенні є люди, хворі на вірусну інфекцію, кондиціонери несуть серйозну загрозу їх здоров’ю. Вірусні частинки розносяться по всьому приміщенню. Якщо такі кондиціонери встановлені в громадських місцях, то велика ймовірність заразитися гострими респіраторними вірусними інфекціями.

Різкі перепади температур

Найчастіше на кондиціонері виставляється комфортна для нас температура в проміжку + 18-24 градуси, в той час, як на вулиці може бути + 32 градуси і вище. Виходячи з охолодженого приміщення в спеку або навпаки, можна заробити застуду, і навіть запалення легенів. Причина цього – погана переносимість організмом різких перепадів температур. Крім того, існує небезпека захворіти запальними захворюваннями сечостатевих органів, наприклад, циститом.

Фреон

Фреон – холодоагент, який застосовується в більшості сучасних кондиціонерів. Деякі різновиди фреонів при розкладанні виділяють небезпечні токсини і можуть викликати сонливість і задуха.

Сушка повітря

Про повітря стає дуже сухим. А це, як відомо, шкідливо для шкіри і слизових оболонок дихальних шляхів. Шкіра стає сухою, а пересихання слизової оболонки носа може призвести до потрапляння вірусів, які викликають застуду, і навіть грип.

bezymyannyj4

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment