Подруга загиблої Марини Поплавської поділилася їх таємницею

Актриса не встигла зіграти головну роль, була чимось схожа на відому українську поетесу Лесю Українку, адже теж тягнула все на своїх плечах – сім’ю, друзів і всіх, хто її оточував

dyzel-shou

Загибла в ДТП 20 жовтня актриса гумористичного проекту «Дизель Шоу» Марина Поплавська могла стати зіркою українського кіно. Про це розповіла її близька подруга, кінорежисер і медіаексперт Валентина Руденко, повідомляє Інформатор.

За словами жінки, артистка могла себе показати з найкращого боку і як драматична героїня. «Мені дуже шкода, що Марина не встигла у своєму житті зробити багато важливих речей, зіграти свої головні ролі. Вона не актриса шоу, але насправді була настільки талановитою зіркою, що і в шоу змогла розкрити свій дар. З її появою на сцені всі розуміли, хто робить це шоу – Марина Францівна Поплавська», – поділилася подруга загиблої. На думку Руденко, актриса була чимось схожа на відому українську поетесу Лесю Українку, адже теж тягнула все на своїх плечах – сім’ю, друзів і всіх, хто її оточував. Найбільше, відзначає подруга, Поплавська любила школу, в якій викладала. «Я б хотіла, щоб Марина зіграла українську жінку, матір – це була моя мрія, про що було і їй відомо. На жаль, сталося те, що сталося, і вона так і не змогла показати себе повністю в мистецтві», – розповіла Руденко.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment