Поки Івано-Франківська поліція реформується, кількість злочинів невпинно зростає…

Зате її керівництво отримує позачергові звання та підвищується у займаних посадах

Screenshot_1

Реформування поліції, яка є незамінною складовою системи МВС України, безумовно є дуже потрібною справою. Однак краяни Прикарпаття дуже стурбовані криміногенною ситуацією, яка складається в регіоні.

У широких колах громадськості та правозахисників панує переконання у тому, що в ГУ НП Івано-Франківської області не проводиться взагалі ніякої роботи щодо профілактики та розкриття майнових злочинів, грабежів та розбоїв.

Щоб перевірити, чи дійсно ця інформація відповідає дійсності редакція газети «Голос Народу Івано-Франківщини» та інтернет ресурсу «Голос-Інфо» скерували звернення до Головного управління статистики Івано-Франківської області.

Надана відповідь може приголомшити найоптимістичніших людей, адже цифри говорять самі за себе:

стат-1

стат-2

В порівнянні з першим кварталом 214 року ріст квартирних крадіжок зріс більше ніж утричі, грабежів скоєно на 105,5%, а розбоїв – на 181,8%.

Безумовно, що по розкриттю злочинів картина не змінилася. Зате прикарпатські правоохоронці рапортують про шалену роботу, за яку керівники підрозділів, що відповідають за розкриття та розслідування злочинів отримують позачергові звання та підвищуються у займаних посадах.

113

Однозначно можна сказати єдине люди прагнуть змін, а як працюють правоохоронці можна побачити у порівняльних статистичних таблицях.

Віталій ЧОРНЕНЬКИЙ, головний редактор газети «Голос Народу Івано-Франківщини»

Джерело: http://golos-info.com/index.php/kriminal/item/5104-kerivnytstvo-ivano-frankivskoi-politsii-doreformuvalos-do-ruchky?_utl_t=fb

Sharing is caring!

Send a Comment