Полковник ЗСУ накрав більше 172 млн. грн. на харчуванні військових: за рік придбав квартиру, машину та 47 земельних ділянокК

Полковник з Сил логістики ЗСУ Олександр Козловського розікрав більше 170 млн. гривень з грошей виділених на харчування військових. Усі кошти він переводив на ФОПи родичей та знімав у банкоматах. Про це повідомляє видання «Наші гроші».

Слідчі з’ясували, що на початку 2022 року Козловський та його підлеглий начальник відділу забезпечення разом з іншими «невстановленими під час розслідування військовослужбовцями» організували злочинну групу.

ЗСУ. Фото Генштаб

У розслідуванні зазначається про те, що до неї входили ФОП Гладюк І.І. і ФОП Гладюк Л.Б., які оформлені на батьків дружини Козловського та фірми-монополісти на харчових підрядах Міноборони.

Службові особи фігурантів справи отримували гроші за нібито виконані послуги, але частина харчів так і не поставлялася військовим.

Тобто усі угоди на паперах були виконані, а хлопці так і не побачили їжі.

ЗСУ. Фото Генштаб

З 16 березня 2022 року по 13 червня 2023 року фігуранти отримували гроші від Міноборони і перераховували фірмі дружини Козловського «Еко трейд Україна» (113 млн. грн.), тестю (56 млн. грн.і тещі Козловського (2 млн. грн.).

Слідчі встановили, що загалом, на рахунки родичів Козловського було перераховано більше 172 млн. грн.

У 2023 році він придбав Toyota Corolla Cross Hibrid за 1,41 млн. гривень, яку зареєстрував на студентку Військового інституту  КНУ імені Т. Г. Шевченка.

Також у минулому році Козловський придбав  придбав квартиру у Києві за 5,85 млн. грн. в якій і живе зараз. Звичайно ж неруховмість чиновник оформив на якусі підставну особу – Червінського В.В, який служить на продовольчому складі Сил логістики у Вінницькій області і з з 1999 по 2023 роки заробив лише 1,95 млн. грн.

Корупціонер крав їжу у ЗСУ. Фото СБУ

Також за 2023 рік полковник придбав собі  47 земельних ділянок на території Київської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Житомирської, Полтавської областей, права власності на які звичайно ж, зареєстрував на тещу і тестя.

Раніше портал Знай повідомляв, ГБР спіймало на хабарі в $500 тис бізнесмена, який «одягав» ЗСУ з націнками: що відомо.

Також наш портал інформував, у Кличка витратять 5 мільйонів гривень на ремонт нежитлового приміщення: ціни майже на 35% вищі за ринкові.

Крім того, ми писали, під Одесою чиновники заробляють на могилах українських захисників: по 70 тисяч із пам’ятника.

Sharing is caring!

Send a Comment