Більше ста дерев на Старокиївській горі в Києві вирубали незаконно (ДОКУМЕНТ)

Державна екологічна інспекція заявляє, що 109 дерев зі 163 дерев, які вирубали на Старокиївській горі заради оглядового майданчика, знищили незаконно

Понад сотню дерев на Старокиївській горі в Києві вирубали незаконно (ДОКУМЕНТ)

 Про це йдеться у відповіді екоінспекції на запит нардепа Мустафи Найєма, що є в розпорядженні “Української правди. Київ“, повідомляє Depo.Київ.

Відзначається, що  для облаштування оглядового майданчика повинні були видалити лише 54 дерева. Однак генпідрядник ТОВ “Спринт сім” вирубав 163 дерева.

Понад сотню дерев на Старокиївській горі в Києві вирубали незаконно (ДОКУМЕНТ) - фото 1

За результатом перевірки Держекоінспекцією до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто посадову особу. Кого саме покарали, не вказується.

Збитки завдані державі через знищення дерев оцінили 152 тисячі гривень.

Нагадаємо,

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо, що уздовж схилу за Національним музеєм історії України зрубали 163 дерева.

Пізніше у КМДА заявили, що збиток від вирубки дерев на столичній Пейзажній алеї становить близько 500 тисяч гривень.

У той же час, У КП УЗН Подільського району заявили “Українській правді. Київ”, що вирубка дерев на схилах Старокиївської гори самовільна. “Працівники нашого підприємства встановили факт самовільної вирубки 164 дерев на схилах гори. Зі свого боку, ми скликали комісію, склали акт про порушення, і готуємо наразі листа до Державної екологічної інспекції у місті Києві щодо проведення перевірки і притягнення до відповідальності винних осіб”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше у “Фейсбуці” написала голова ГО “Андріївсько-Пейзажна Ініціатива” Марина Соловйова, що дерева, що зрубали біля столичної Пейзажки, виявляється, були сухостоєм. “Ми на самому початку проекту писали і говорили про те, що у рамках відновлення території Національного музею історії України є плани зробити розчистку оглядових майданчиків, як це було передбачено та реалізовано проектом А.Мілецького у 80-х роках. Можливо на це тоді ніхто не звернув уваги і, мабуть, ми мали знову повідомити громадськість про цей етап робіт. Тому просимо вибачення за ситуацію, що склалася”, – написала вона.

9 вересня стало відомо, що інформацію щодо вирубки дерев на Старокиївській горі поблизу Історичного музею досліджуватиме Державна екологічна інспекція.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment