Попри карантинні обмеження ресторан нардепа від «Слуги Народу» Тищенка приймає VIP-гостей

Під час карантину київський ресторан «Велюр», що входить в мережу «Наша карта» нардепа від «Слуги народу» Миколи Тищенка, відвідували депутати, чиновники та бізнесмени. Про це йдеться в сюжеті Максима Опанасенка та Анастасії Усенко для телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Через карантинні обмеження з 17 березня в Україні закрили заклади харчування для відвідувачів. Бари, кафе і ресторани переформатувалися на доставку та самовивіз страв, а за порушення карантинних вимог – визначено штрафи. «Велюр» при цьому продовжували відвідувати клієнти, які проводили там по декілька годин. Найцікавіших «візитерів» журналістам вдалося ідентифікувати.

Так, в ресторані регулярно проводив час народний депутат Антон Яценко. При цьому на запитання журналістів депутат заявив, що вже давно не бував в ресторанах і «Велюр» відвідував не він. Так само часто в закладі з’являвся юрист і бізнесмен Павло Куфтирєв. За повідомленням ЗМІ у 2000-их Куфтирєв тісно співпрацював з родиною бізнесменів Кіперманів – близьких до олігарха Ігоря Коломойського. Нині чоловік має зв’язки зі «Слугою народу», бо значиться помічником нардепа Олександра Мережка. При цьому, журналісти помітили, що після чергового «карантинного» візиту до «Велюру», Куфтирєв приїхав до бізнес-центру «Міленіум», де знаходиться офіс Коломойського.

15 квітня журналісти зафіксували у «Велюрі» зустріч народного депутата від «Слуги народу» Олександра Кабанова з Віталієм Кисілем – працівником «Метінвесту» олігарха Ріната Ахметова. Чоловіки провели у ресторані кілька годин. При цьому, у коментарі журналістам Кабанов заявив, що приїжджав до Миколи Тищенка і зустрічалися вони на вулиці.

16 квітня на парковці ресторану журналісти помітили авто, яке раніше вже фіксували під час з’їзду «Слуги народу» у лютому. В цей момент вийшов з ресторану і сів в цей автомобіль чоловік, що схожий на першого заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова. Згодом у ЗМІ з’явилася інформація, що президент Володимир Зеленський розглядає нову кандидатуру на пост голови Офісу Президента. Двоє з трьох претендентів – Микола Тищенко та Сергій Трофімов. Більше того, Трофімов в Офісі Президента займається питаннями регіонів, що особливо актуально в контексті майбутніх місцевих виборів і ролі Миколи Тищенка на виборах мера Києва.

20 квітня журналісти зафіксували, що з ресторану вийшов нардеп Микола Тищенко у компанії колеги по фракції Ігоря Негулевського. У коментарі журналістам Негулевський зазначив, що забирав доставку їжі, але на на знятих журналістами кадрах помітно, що нардеп виходив з ресторану з порожніми руками.

Сам Микола Тищенко спростував свою причетність до «Велюру», але заявив, що заклад працює лише на доставку. При цьому, нагадаємо, що «Велюр» є частиною мережі «Наша карта», власником якої Тищенко раніше називав себе в інтерв’ю. Окрім цього, ресторан оформлено на ТОВ «ВКФ «Римід», співвласником якого раніше був сам Тищенко. Нині бенефіціаром фірми виступає дружина Тищенка Алла Барановська.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment