Порошенко і Коломойський провели на острові Капрі перемовини щодо «ПриватБанку» та телеканалу «1+1»

 Пєца і Беня

Займалися, нібито, підготовкою зустрічі та нюансами бізнес-схеми відомі «рішали» Олександр Грановський та Ігор Кононенко

 Президент Петро Порошенко та олігарх Ігор Коломойський провели особисті переговори щодо подальшої долі «ПриватБанку» та 50-відсоткового пакету акцій телеканалу «1+1». Коли саме це відбулося, не уточнюється. Але зазначається, що перемовини були на острові Капрі (входить до складу провінції Неаполь, Італія). Про це повідомляє «Дзеркало тижня».

Беня и Пеца

«На тижні, що минає, «питання «Привату» знову сплило на поверхню – у високі політкола, а потім і в ЗМІ просочилася інформація про переговори між одним із власників банку Ігорем Коломойським і президентом Петром Порошенком про продаж останньому в розстрочку 50% телеканалу «1+1» за попередньою ціною в 250 млн. дол. Причому обмінним лотом у торгах виступає, ні багато ні мало, подальша доля найбільш ощадного банку України, яким вважається «ПриватБанк». От лише висловлювані при цьому версії різнилися кардинально. За однією з них, Ігор Валерійович нібито поступається половиною «Плюсів» в обмін на не-націоналізацію ПБ, а за іншою, навпаки, – на націоналізацію ПриватБанку, але на вигідних для себе умовах. Сторони переговорного процесу, звичайно, поспішили все спростувати.

Однак джерела DT.UA інформацію про переговори не лише підтверджують, а й уточнюють: останній раунд відбувся на острові Капрі особисто між гарантом і олігархом. Нюансами схеми, нібито, займаються Олександр Грановський та Ігор Кононенко. Щодо підсумків – домовилися чи, навпаки, посварилися – різні джерела висувають протилежні версії. Причому обидві з них можуть бути вірними. Адже сторони переговорів – відомі господарі свого слова, тож як дати його, так і забрати кожна з них може легко», – констатує «Дзеркало тижня. Україна».

Джерело: http://zik.ua/news/2016/09/04/poroshenko_i_kolomoyskyy_provely_na_kipri_sekretni_peregovory_832382

PostSkriptum

Цікавий, на наш погляд, коментар до цієї новини написав працівник Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Sergey Kryzhanovsky:

Не знаю де істина. Журналісти – продажні. Політики – брешуть. Олігархам головне – бабло. Народ в ступорі від комірних. Все українському народові дається важко. Дуже багато зрадників. Мені стало важко розуміти, що відбувається. Старію. В бандитських 90-х було лекше. Зараз установити істину важко. Так і хочеться визнати свою нікчемність і поклонитись єврейській нації ( бабка єврейка) – вони все зробили , щоб ми (вибачте – я) визнав свою нікчемність. Так у Сіонських протоколах. Але я продовжу боротись. Моя доля нікому не потрібна – за 40 років дорослого життя я це добре зрозумів. Для мене це – істина. Чому, чому зло мучить український народ?!

Безымянный

 

Sharing is caring!

Send a Comment