Правові невігласи з Дніпропетровська тиснуть на суд у Києві — Лада СОКОЛОВА

  Почала випробування нова схема: «Як у судах віджати майно у ближнього за допомогою подвійної апеляції»

Лада Соколова

Прошу усіх знайомих і не знайомих мені осіб прийти та підтримати мене та тих, кого ублюдки-рейдери вирішили кинути. Перший раз прошу!!! Це вкрай важливо!!! Потвори під керівництвом всім відомого рейдера Корбана.

У моїх друзів вирішили відібрати майно, так само, як і в мене колись забрали. Судове засідання призначене на 17.08.2015 року о 12.00 у Київському апеляційному адміністративному суді за адресою: вул. Московська, 8, корп. 30 (станція метро «Арсенальна»).

Знімок екрана 2015-08-16 21.10.29

Довідка: ТОВ «Фірма Томас»( мої друзі) є власником приміщення за адресою Київ, бульвар Шевченка, 54-56-А, (торгівельний зал площею 480 кв. м).

18.03.2015 р. група осіб здійснила підробку ухвали Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська та за цим рішенням у реєстраційній службі м. Дніпропетровська наклала арешт на приміщення.

24.03.2015 р., використовуючи підроблені паспорти кількох осіб за підробленим актом про придбання майна з прилюдних торгів у змові з приватним нотаріусом Бойком О.В. ці особи перереєстрували право власності на приміщення на підставну особу.

Через п’ять днів 30.03.2015 року той же нотаріус переоформлює приміщення на Оріховського Я.В., який нібито є власником і 06.04.2015 група осіб, чисельністю до 40 осіб, (фактично всі з Дніпропетровська) і області захоплюють приміщення.

Шевченківським РУ ГУ МВС України у м. Києві за цим фактом порушується кримінальне провадження, при розслідуванні якого з’ясовується, що всі документи підроблені, паспорти основних діючих осіб також підроблені, що ніяких грошей «новий власник» нікому не платив за це майно, і що основні фігуранти справи з Дніпропетровська.

ТОВ «Фірма Томас» звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою про визнання недійсними рішень нотаріуса Бойка О.В. з реєстрації права власності на майно ТОВ «Фірма Томас» за Зарубою Є.О.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.04.2015 року було відкрито провадження у адміністративній справі №826/6968/15 та призначено судовий розгляд на 19.05.2015 року. Також ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.04.2015 року було вжито заходи забезпечення позову, заборонено всім територіальним органам Міністерства юстиції України, всім приватним та державним нотаріусам проводити будь-які реєстраційні дії щодо об’єкту нерухомого майна №420332880391 — нежитлові приміщення у м. Києві, бульвар Тараса Шевченка, 54-56-А.

Метою вжиття заходів забезпечення позову була заборона внесення будь-яких записів до реєстру у тому числі заборон, обтяжень, арештів і т.і.

19.05.2015 року у Окружному адміністративному суді відбулося слухання справи. Ще задовго до початку слухань перед Окружним адміністративним судом (Київ, вул. Командарма Каменєва, 8) зібралося до 70-80 осіб з плакатами, на яких були написані прізвища представників ТОВ «Фірма Томас», прізвища начальника Шевченківського РУ ГУ МВС України у м. Києві Руслана Осипенка, прізвища судді Арсірія Р.О.

Ці особи повідомили представникам суду, що вони подавали заявку на проведення мітингу, та почали скандувати. Перед цими особами стояли дві жінки, які з папірців читали текст, і всі за ними повторювали. Декілька осіб роздавали вказівки «мітингувальникам», кому куди заходити, намагалися організувати групу осіб, щоб вони зайшли до будівлі суду.

Журналістам, які цікавилися, що це за особи, ніхто не відповів, деякі заявляли, але невпевнено, що вони представляють якесь громадське об’єднання «Перемога», і що мітингують «за правду». У чому полягає мета мітингу, у чому проявляється «корупція» та «хабарництво», а також у чому на їх погляд винний суддя, або інші особи, вони не відповідали. У подальшому вони почали уникати будь-яких розмов, а на питання, чи знають вони про підробку документів з боку осіб, інтереси яких вони нібито відстоюють почали відходити.

Деякі особи, одягнені в «пляжні шорти», майки та спортивні костюми, почали агресивно поводити себе по відношенню до журналістів. Такі дії «мітингувальників» та осіб, які організовували цей «мітинг» є, на наш погляд, тиском на суд. Думку про те, що дії цих осіб можуть бути тиском на суд висловив і безпосередньо суддя окружного адміністративного суду міста Київ Арсірій Р.О.

Судом був направлений лист від 19.05.2015 року з додатком, копією звернення про проведення мирного зібрання громадян від 19.05.2015 року до Шевченківського РУ ГУ МВС України у місті Києві з повідомленням про тиск на суд, однак жодних заходів з боку Шевченківського РУ ГУ МВС не було здійснено. При цьому у зверненні прямо йшлося «про якусь корумповану змову», з метою нібито позбавити Оріховського Я.В. належного йому майна, хоча на наш погляд є всі підстави вважати, з урахуванням вищенаведених фактів, що саме Оріховський у результаті цих дій отримує неправомірну вигоду для себе.

За результатами розгляду адміністративного позову ТОВ «Фірма Томас» 16.06.2015 року Окружним адміністративним судом міста Києва у справі №826/6968/15 було задоволено позовні вимоги частково, скасовано низку рішень приватного нотаріуса Бойка О.В., які були вчинені ним як державним реєстратором реєстру речових прав на нерухоме майно.

Представниками Оріховського Я.В. була подана апеляційна скарга на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.04.2015 року про вжиття заходів забезпечення позову. Судовий розгляд відбувся у Київському апеляційному адміністративному суді 15.07.2015 року за адресою: Київ, вул. Московська, 8 корп. 30.

Перед судовим засіданням перед судом знов зібрався мітинг. Певні особи тримали плакати, галасували та знову ж намагалися вплинути на роботу суду. При цьому до зали засідання зайшла група осіб в камуфляжній формі без розпізнавальних знаків, і безпосередньо у залі суду ними були розгорнуті плакати з написами стосовно судді Арсірія. Це все відбувалося під час судового засідання, чим і спричинявся тиск на суд.

Деякі особи біля суду поводили себе дуже агресивно і тому Печерським райуправлінням міліції було посилено заходи контролю за цим зібранням громадян — шляхом залучення до охорони будівлі суду великої кількості правоохоронців. Деякі особи, які збиралися біля суду та тримали плакати у залі суду, мали на одязі написи ГО «Перемога».

Київським апеляційним адміністративним судом було залишено апеляційну скаргу Оріховського Я.В. без задоволення, ухвалу про вжиття заходів забезпечення позову без змін. Окрім цього, Київським апеляційним адміністративним судом було встановлено факти порушення законодавства з боку певних посадових осіб, а також за цим фактом відповідно до ч.1 ст. 166 КАС України було винесено окрему ухвалу суду і направлено звернення до Генерального прокурора України для вжиття відповідних заходів реагування.

А представником Оріховського Я.В. була подана апеляційна скарга на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 16.06.2015 року. Перед судовим засіданням перед судом знов зібралася велика кількість осіб, від імені ГО «Перемога», які галасували та агресивно поводилися.

Як і під час минулого засідання Печерським РУ ГУ МВС України в м. Києві було залучено велику кількість правоохоронців до охорони будівлі суду. На наш погляд, знову була спровокована акція задля здійснення впливу на суд, щоб суд прийняв потрібне рейдерам рішення.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 27.07.2015 року у справі №826/6968/15 апеляційна скарга була залишена без задоволення, а постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 16.06.2015 року без змін.

У той же час, вже після закінчення апеляційного розгляду справи, Київський апеляційний адміністративний суд отримує ще дві апеляційні скарги від нотаріуса Бойка О.В. і ще однієї третьої особи Новокрещеного Р.В. При цьому своїми ухвалами від 03.08.2015 року суддя Київського апеляційного адміністративного суду Губська Л.В. знов призначає апеляційні скарги на ту ж саму постанову від 16.06.2015р.

Судове засідання призначене на 17.08.2015 року у Київському апеляційному адміністративному суді за адресою, вул. Московська, 8, корп.30.

Жодним нормативним актом, кодексом, законом не передбачений повторний апеляційний розгляд справи по суті, після того, як справа вже була розглянута у апеляційному порядку. Яким чином суд однієї і тієї ж інстанції у тому ж провадженні може розглядати вже винесене судове рішення, і яким чином відбувається друге апеляційне оскарження, нам невідомо.

Що це за ГО «Перемога»? Якісь нахабні невігласи! Як на винесену постанову ще раз можна апеляцію розглядати? Це прикол якийсь! Треба негайно їх зупинити!

Усіх чекаю. Бо це щось новеньке у судовій практиці(?!) Новий вид РОЗВОДУ?! Це потрібно на корню викорчовувати!

Лада Соколова-3

Лада СОКОЛОВА

 11914968_513977438758921_3888566566312772666_n

Sharing is caring!

Send a Comment