Приймальня облдержадміністрації Київщини закрита для людей

Кадрова політика Горгана призводить до повного провалу роботи КОДА

bezymyannyj1

До роботи Київської обласної державної адміністрації зараз виникає дуже багато нарікань, які стосуються відкритості та прозорості влади. Сайт адміністрації перетворився мало не на піар-агенство одіозної голови департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Алли Арешкович, а громадська приймальня не функціонує вже більше місяця. Тож не дивно, що і з соціально-економічними програмами розвитку області коїлося бозна-що більше півроку. Чому ж в Київській ОДА відбувається такий хаос? Відповідь – нижче…

screenshot_2

Варто почати з громадської приймальні КОДА, де, за логікою, мав би відбуватися прийом громадян. Адже люди регулярно приходять до чиновників зі своїми проблемами і запитаннями. Враховуючи закритість всіх інших наших «слуг народу», які сидять у високих кабінетах, приймальна є чи не єдиним органом, який виступає посередником між владою та громадою. Зараз громадська приймальня КОДА просто-напросто не працює. Двері до приміщення зачинені, жодних ознак життя. Як наслідок – жодного прийому. І так вже триває протягом цілого місяця. Люди приходять до приймальні «цілують» двері. І часто заходять до їхніх сусідів з Центру допомоги учасникам АТО. Там людей вислуховують, але нічим зарадити не можуть.

На цьому можливість для контактів з нашим чиновництвом у 1,5-мільйонного населення Київської області завершується, бо потрапити звичайним громадянам в приміщення КОДА майже нереально. Так, потрібно оформлювати разовий пропуск, який, зі слів самих чиновників КОДА не видається «незнайомим людям». Громадська приймальня була чи не єдиним місцем, у якому звичайний житель області міг донести свої проблеми до керівництва. Але з огляду на таку ситуацію з приймальною, схоже, що нинішнє керівництво Київщини проблеми громадян не дуже-то й обходять…

screenshot_4

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=yHQgyqwYeYg

Проте, з огляду на кадрову політику губернатора, та методи ведення роботи – це й не дивно. Ми вже згадували раніше про голову управління внутрішньої політики КОДА Олександра Євстратова, який веде себе, м’яко кажучи, не дуже адекватно і про прес-секретаря Горгана Костянтина Галушко. Останній, до речі, позиціонує себе як голова прес-служби Київської ОДА, хоча він таким не є. Юридично – він радник губернатора, і до роботи прес-служби не повинен мати жодного відношення. Але на ділі все відбувається з точністю до навпаки – Галушко повністю контролює роботу цього органу, і без його відома не публікується жоден матеріал.

Не виключено, що саме з його подачі робота КОДА стала більш закритою, аніж вона була навіть за часів Мельничука та Шандри. Останнім часом на офіційному сайті обладміністрації не з’являється інформація про проведені апаратні та селекторні наради. Тобто абсолютно незрозуміло, хто і чим там займається.

areshkovich

Алла Арешкович

Натомість, дуже активно висвітлюється діяльність скандального керівника департаменту охорони здоров’я Алли Арешкович, яку попри «бан» від Міністерства охорони здоров’я Горган все ж призначив на цю посаду. Схоже, що таким чином її намагаються «вибілити» перед спільнотою, та сформувати позитивний образ для цієї одіозної пані.

Читайте: Хто завів у КОДА чиновницю, яка здавала майданівців «Беркуту»

http://mykyivregion.com.ua/2017/01/24/hto-zaviv-u-koda-chinovnicyu-yaka-zdavala-majdanivciv-berkutu/

Проте це ще далеко не усі одіозні персонажі, якими оточив себе Горган. Для прикладу, можна також назвати Марину Кіян, яка зараз очолює патронатну службу Київської ОДА. До роботи в КОДА Кіян встигла побувати помічницею у скандально відомих депутаток від «Партії регіонів» Тетяни Бахтєєвої і Ганни Герман. Окрім цього, вона також була помічницею виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я Олександри Павленко – доньки екс-нардепа від Блоку Литвина, яку називають лобісткою нардепа від БПП Гліба Загорія та його фармкомпанію «Дарниця».

bezymyannyj2

В усіх установах громадські приймальні є обличчям органу, а в КОДА вона ж просто відсутня. Про патронатну службу та прес-службу говорити не доводиться. Остання мала б забезпечувати відкритість та прозорість влади, оскільки саме прес-служба висвітлює діяльність держоргану, утім, в «єжових» рукавицях Костянтина Галушки закрилася від ЗМІ. Тому допоки Олександр Горган не зуміє навести порядок у цих структурах, доти громада Київщини може не чекати на бодай якесь покращення. А Горган й надалі буде «пишатися» нульовим показником виконаних обіцянок протягом своєї роботи на посаді губернатора.

Джерело: http://mykyivregion.com.ua/2017/06/14/chomu-gorgan-hovaye-robotu-kiyivskoyi-oda/

 

Sharing is caring!

Send a Comment