Про три умови швидкої поразки росії Кулеба повідомив Раду міністрів ЄС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на Раді міністрів ЄС, яка відбувається 26 червня, назвав три умови для поразки росії. Ці умови опублікувало МЗС на своїй сторінці у FacebookУмови такі: надання Україні необхідної військової допомоги, посилення санкційного тиску, рішучість дій міжнародної спільноти забезпечать поразку росії в її війні проти України та демократичного світу.

«В суботу ввечері ми побачили не фінал, а лише перерву у черговому акті руйнування путінської вертикалі. росія щодня слабшає. Критично важливо зараз: надати Україні всю необхідну зброю, насамперед артилерійські системи, РСЗО та снаряди і ракети до них посилювати міжнародні санкції в сферах ядерної енергетики, цифрових технологій, продажу діамантів, морської логістики та фінансів завадити росії завдавати ракетних ударів по українських містах, насамперед шляхом глобальної заборони на постачання товарів подвійного призначення для російських ракетних та дронових індустрій», — повідомив Кулеба.
Міністр окремо закликав спільно із США максимально пришвидшити процес навчання українських пілотів та техніків і передачу Україні літаків західного зразка.

Нагадаємо, що Федеральний уряд Німеччини готує довгострокову підтримку України артилерійськими снарядами та готує відповідні контракти.
У Данії винищувачі F-16 будуть зняті з озброєння у 2025 році, що на два роки раніше запланованого і що дасть можливість Україні швидше їх отримати.
Глава євродипломатії Жозеп Боррель на зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу заявив, що «припинений заколот групи вагнера свідчить про те, що війна москви в Україні розколює російську владу».

Sharing is caring!

Send a Comment