Про зраду ідей Революції Честі і Гідності, або Як в.о. комбата «Холод» «відморозився» і здав до буцегарні бійця-айдарівця Володимира Дмитрієва (ВІДЕО)

Все, що трапилось у містечку Старобільську Луганської області з бійцем батальйону «Айдар» Володимиром Дмитрієвим (позивний «Маляр») наприкінці листопада минулого року, мало свій причинно-наслідковий зв’язок.

А-_7

Як відомо теоретикам, існує загальний зв’язок між усіма частинами дійсності, що знаходиться перед нами, існуючої за законом причинно-наслідкового зв’язку, і розвивається відповідно з причиною і наслідком. Більш того, навіть будь-яка приватна форма особистої поведінки, на яку спирається в данному випадку людина кожну мить свого існування в цьому світі, визначається попередніми чинниками, що вимушують поведінку змінюватися саме так, і ніяк інакше. І це зрозуміло і ясно всім, хто подивиться на порядок дії речей у природі з суто наукової точки зору і без особистої пристрасті.

 А-_3

Тож, об’єктивно оцінюючи поведінку бійця-айдарівця «Маляра», ми маємо проаналізувати всі його зв’язки з тими чи іншими дійовими особами конфлікту. І виявляється, що, здавалося б, суто особиста проблема окремо взятого бійця розкриває дуже багато питань щодо «людського фактору», які мали б передбачити і мати шляхи їх вирішення у вищих ешелонах військового командування Збройних сил України.

Маляр Дмитриев В.В после штурма майдана 18-22 февраля 2014г.на фоне Украинского дома

По-перше, «Маляр», він же Володимир Дмитрієв, втратив документи, що посвідчують його особистість під час протистояння бандитському режиму Януковича і цьому є свідки, а також офіційно видана довідка штабом Євромайдану. Питається: хто відповість за бюрократичне зволікання з поновленням і видачею документу, відсутність якого і стало причиною формального зачислення бійця в штат батальйону «Айдар»?

А-1

Адже, як розповіли боєць батальйону «Айдар» Анатолій Соломченко (позивний «Солома») і Павло Тиванюк (позивний «Малий»), з айдарівцем Володимиром Дмитрієвим (позивний «Маляр») вони познайомилися на Майдані 3 серпня 2014 року.

А-_6

А вже 6 серпня група з 24 бійців прибула в зону АТО – село Половинкине Старобільського району Луганської області. «Маляр» був також в її складі. Того ж дня вони здали документи, в кого були паспорти і військові квитки. Попри те, що «Маляр» прибув без документів, його візиткою, яка вирішила подальшу долю цього бійця, була активна участь в подіях Євромайдану. Адже Володимир Дмитрієв мав чітку патріотичну позицію, виступав за цілісність України, тому, не вагаючись, пішов воювати на бік української армії.

2 часть ззади маляра железяка(позывной,ФИО непомню), возле Бати Ксюша Кнопа

Іншими словами, людина добровільно пішла проливати кров, щоб захистити Україну і її народ, а йому тепер кажуть, мовляв, те, що ти бив ворога, готовий пожертвувати власним життям, – то все другорядне. У тебе немає головного – папірця, що ти там був, словом, «без бумажки ти букашка».

А-_4

А по-друге, і що найприкріше, «тимчасово виконуючий обов’язки комбата Євген Пташнік (позивний «Холод») дав покази, що «Маляр» ніколи не був бійцем «Айдару», ніколи не брав участі в боях. Начебто приїхав 17 листопада лише на 2 дні і його звідти вигнали. У «Маляра» з «Холодом» були свої суперечки. «Холод» користується певним авторитетом. «Маляр» діяв як патріот, відстоював хлопців. «Холод» прибрав «Маляра», що він не заважав його діяльності. «Маляра» було легко усунути, бо він мав проблеми з документами, був неоформлений. На цьому «Холод» і зіграв. Це було підло і підступно з його боку…», – став на захист побратима один з бійців батальйону.

Євген_Пташник,_замкомандира_батальйону_«Айдар»

І що – тепер в.о. комбата «Холод» буде безсоромно дивитися в очі бійцям-айдарівцям після того, як з легкістю зрадника відправив «незручного» бійця в буцегарню?! Тепер сотні інших вояків батальйону «Айдар» сто разів подумають як їм бути з таким командиром…

 5liholit

                                                                                                                         Валентин Лихолит

Але на щастя в батальйоні є й такі командири як Валентин Лихоліт (позивний «Батя»), який разом з іншими порядними українськими військовиками не посоромив офіцерської честі і поручився за бійця «Маляра». На відміну від «Холода» «Батя» не «відморозився» і не зрадив ідеї Революції Честі і Гідності, а визнав, що Володимир Дмитрієв чесно і мужньо виконував свій патріотичний обов’язок, беручи активну участь у поваленні ненависного режиму Януковича на Євромайдані, а потім пішов добровольцем захищати рідну землю від терористів на сході України.

А-_2

До речі, мене вразив такий штрих у події, що трапилася в кафе, коли затримали «Маляра». Чесно зізнавшись у тому, що має у кишенях дві гранати РГД-5, Володимир Дмитрієв, немов між іншим, сказав, що завжди їх має при собі – одну для ворога, іншу для себе, але також разом з ворогом, бо в полон айдарівці не здаються. Кращої оцінки звитяги українського захисника Вітчизни годі й шукати…

Стас ЧЕРКАС

Sharing is caring!

Send a Comment