Продовження корупційного скандалу: російські «дачники» ошукують киян на мільйони!

 Громадянка Росії із Саратова Олена Розовик безкарно захопила землю на березі Дніпра ринковою вартістю на мільйони грн., де самовільно та дуже самовпевнено побудувала собі маєток вартістю до 3 млн. доларів США.

Російська дачниця з Саратова, яка хоче реалізувати своє право на київську землю

Російська дачниця з Саратова хоче київську землю в обхід закону

Помпезний замок з будівлями та басейном у прибережній захисній смузі порушує норми Земельного та Водного кодексів України. Але чиновники КМДА замість того, щоб застосувати відповідні заходи реагування, передбачені чинним законодавством, і звільнити київської землі, підготували документи для БЕЗКОШТОВНОГО надання самовільно захопленої земельної ділянки у власність зазначеній громадянці Росії!

ГОТУЄТЬСЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ-1

За дорученням робочої групи при земельній комісії, я вивчила зазначену ситуацію і обґрунтувала свою доповідь. Але на останньому засіданні земельної комісії, незважаючи на обіцянки її голови пана Прокопіва — не розглядати це питання без мого звіту, воно було винесено та проголосовано!!!

vasilnyak

Роман Васильняк 

Більш того, адвокат росіянки — Васильняк Роман Іванович з новомодного адвокатського об’єднання «Статніков та партнери» (хтось знає про таке?) — той самий, який презентував на робочій групі правопорушників як «нещасних дачників», після багатьох невдалих спроб зі мною домовитися, вирішив тиснути на мене в інший спосіб — написав скаргу, звинувачуючи мене у корупційних діях(!?) Через мою нібито підвищену зацікавленість у зазначеному питанні та готує позов на кругленьку суму через нібито перешкоджання мною реалізації законних інтересів російських «дачників».

Офіційно заявляю, що як представник інтересів територіальної громади м. Києва на виконання своїх депутатських повноважень і надалі буду робити все від мене залежне для недопущення зазначеного правопорушення!

Дуже прошу Вашої підтримки та поширення інформації серед максимальної кількості киян. Лише створення публічного резонансу втримає депутатів Київради від подальших протиправних кроків, зокрема голосуванні на найближчих сесіях!

Ось декілька моїх попередніх повідомлень з цього приводу.

Від 10 червня 2015 року:

Якимось дивним чином, вчора на земельну комісію ЗНОВ винесли питання щодо безоплатного виділення за рахунок громади м. Києва земельної ділянки у прибережній захисній смузі Дніпра(!) в порушення Земельного та Водного кодексів України, а також інших норм чинного законодавства ДЛЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ самобуду — такого собі маєтку скромних «дачників», які безкарно захопили собі берег Дніпра та побудували замок з декількома будівлями та басейном…

ГОТУЄТЬСЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ-3

Добре, що я була присутня на засіданні зазначеної комісії та висловила все, що я думаю з цього приводу. Нагадала також про спрямовані мною заяви до правоохоронних органів про злочин. Зрозуміло, що у злочинців є якесь потужне лобі у земельній комісії.

Замість того, щоб відмовити «дачникам», зазначене питання було ЗНОВУ знято «на потім»(!?)

АЛЕ НЕХАЙ НЕ РОЗРАХОВУЮТЬ НА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ЦЬОГО ЗЛОЧИНУ!

Самобуд повинен бути знесений коштом забудовника, а ділянка приведена у первинний вигляд. А діям керівництва департаменту земельних ресурсів при КМДА повинна бути надана відповідна оцінка та прийняті кадрові рішення: чому, замість усунення порушення земельного законодавства, чиновники підготували пакет документів на легалізацію зазначеного порушення. Корупційна складова очевидна.

Від 30 березня 2015 року:

Демонструю світлини з місця злочину: ось які ЗАМКИ будують на самовільно захопленій комунальній землі на березі Дніпра!

ГОТУЄТЬСЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ-2

Звіт щодо виїздної перевірки самозахопленої земельної ділянки на березі Дніпра (Оболонський район, вул. Богатирська — вул. Садова, кооператив «Чорнобилець») за завданням робочої групи при земельній комісії Київради.

Друзі, зняла з земельної комісії питання щодо надання земельної ділянки 10 соток у власність «нещасним дачникам» під садівництво, які її самовільно захопили та скаржаться, що протягом тривалого часу не можуть оформити. На робочій групі з’ясували, що «нещасні дачники» чомусь на самовільно захопленій ділянці побудували басейн та капітальний паркан й вимагають оформити право власності, оскільки витратили величезні кошти.

Щойно при огляді виявили не тільки басейн та паркан з баштами, але і замок господарів з господарськими будівлями. І все це майно «нещасних дачників» знаходиться на відстані приблизно 30 м від Дніпра, що є порушенням чинного законодавства, зокрема норм Водного (вимога — 100 м від дзеркала води) та Земельних кодексів.

Друзі, яка Ваша думка, що робити з «нещасними дачниками», чи віддавати їм берегову зону загального користування рекреаційного призначення?

Особисто у мене наступне бачення:

1. Звільнити земельну ділянку від самочинно побудованого об’єкту за рахунок власника та привести ділянку у первинний стан відповідно до вимог чинного законодавства. Вважаю, лише подібна принципова позиція покладе край свавіллю із захопленням берегової зони Дніпра та озер недобросовісними власниками маєтків.

2. До моменту демонтажу — передати зазначену земельну ділянку в оренду за орендною ставкою, наприклад, у 10 разів вищою ніж передбачено, що стимулюватиме власника до найшвидшого знесення самочинно побудованого об’єкту.

Які ще будуть пропозиції?

P.S. Аналогічна ситуація з деякими сусідніми ділянками в зазначеній місцевості, а також в Осокорках та інших районах Києва (багаторазово знімала схожі питання, про що доповідала раніше). Є також багато проблем стосовно самовільно захоплених ділянок у зелених зонах, історичній місцевості — Юрковиця тощо. Тому проблема має вирішуватись системно й комплексно, а підхід повинен бути однаковий до всіх — без жодних винятків.

Олена ЄСКІНА, депутат Київради

 

Sharing is caring!

3 thoughts on “Продовження корупційного скандалу: російські «дачники» ошукують киян на мільйони!”

  1. чем лучший клычко от черновецкого. если такое происходит значит все с согласия клычко . зачем мы только голосовали за него такого больше не будет

  2. При полном потакательстве властей вот таким ватным пройдохам у киевлян остаётся только одно,жечь и взрывать эти замки.Раз земля общая ,то это строение народу мешает.Если нет денег у властей на строительную технику для уборки ,то значит народ может сам это всё разобрать.

  3. Ув.Елена! Ваши, радикальные, желания понятны и просты, мы старый мир разрушим до основания а потом… Можно и так, но мне например, вполне понятно – если-бы я захватил подобный участок, то вряд-ли мне позволили соорудить даже собачью будку, то есть совсем не простые люди, не так ли? А по существу, думаю сносить ничего не стоит, передавать в собственность – категорически НЕТ! Самый болезненный удар по такой публике (которые привыкли все получать на шару) ввести ощутимую (в год например процентов 25 от стоимости строения) арендную плату за использование участка земли, и так везде! такой подход быстро остудит горячий пыл повсеместно.

Send a Comment