Прокуратура Закарпатської області та її кишенькові адвокати

e7894b1-img-20140319-162233-1024x768-fit-content-width

Закарпатська прокуратура в справі вбитого в м. Мукачеве російського нелегала-садиста Олексія Планкіна використовувала проти киян-євромайданівців Вячеслава Шовкалюка і Олега Білика кишенькових адвокатів Жука В.П. і Гомзу В.І. До такої ганьби і незаконності прокуратура найзахіднішої області вдалася на тому етапі, коли закінчився термін тримання в тюрмі цих двох бідак.

В’ячеслав Шовколюк

Вячеслав Шовкалюк

Уявіть, до цього підозрюваних Білика і Шовкалюка протримали 10 місяців у в’язниці без пред’явлення обвинувачення, тобто фактично без доказів.

middle_afeb17785a51306c4d4b6f704a4a05a3

Олег Білик

І от закінчується термін абсолютно безмірного ув’язнення цих двох киян. Їх повинні випустити. Але вже практично вільних людей відправляють на суд. Тут і починається операція пана Ільчука – прокурорського працівника прокуратури Закарпатської області – із залученням кишенькових адвокатів. Напередодні прокуратура приймає абсолютно нікчемне рішення (бо це є справа суду) про надання Шовкалюку і Білику інших адвокатів, не тих, з ким у підозрюваних укладено угоду. Справа за малим:

а) не повідомити реальним адвокатам про дату початку суду;

б) забезпечити прийняття судом рішення прокуратури(!) про позбавлення підозрюваних захисту їхніми законними адвокатами.

Далі відбувається повне нищення законності. Партію нищення розіграв прокурор Ільчук, слідчий суддя Івашкович та адвокати Жук і Гомза.

Суд схвалює «рішення» прокуратури про надання підозрюваним інших адвокатів, тобто – Гомзи і Жука. Підозрювані заявляють клопотання проти цього, бо ж уклали угоду зі своїми адвокатами, та й до судового засідання Гомза і Жук навіть не спілкувались з підозрюваними.

Далі – УВАГА! Адвокати Жук і Гомза не підтримують клопотання підзахисних (Вишинський в могилі аплодує!). Вони відмовляють киянам в проханні викликати по телефону законних адвокатів. А тим часом ті, справжні, адвокати знаходяться в Закарпатській прокуратурі, але не знають, що в ту мить відбувається такий ганебний суд, бо вони не отримали судового виклику.

Слідчий суддя Івашкович, бачачи, що адвокати Жук і Гомза прийняли сторону звинувачення, тобто прокуратури, постановляє – продовжити тримання у в’язниці підозрюваних Шовкалюка і Білика. Коли приймалася ця постанова, термін ув’язнення киян вже сплив.

Отак невинуватих (бо суд взагалі не досліджував докази наявності кримінальної події) киян запроторили знов за грати.

Сьогодні до Вищої дисциплінарної комісії на адвокатів Жука і Гомзу підготовлено скаргу, до справи прикуто увагу громадськості. Натомість учасники нищення правосуддя не здаються, вони вдаються до тиску на адвокатів, які захищають киян.

middle_a354bef6a02ba94c3b32f93ff01a1896

Ігор РУДИЧ, журналіст, представник офіцерської громадської ініціативи «Чисті погони»

 

Sharing is caring!

26 thoughts on “Прокуратура Закарпатської області та її кишенькові адвокати”

 1. Так ті Жук та Гомза – справжні адвокати диявола, виявляється! Як це? Адвокати на боці звинувачення? Та вони, мабуть, з тим прокурором Ільчуком домовилися про розподіл хабаря, на який так надіялися! Значить, звикли до хабарництва, значить, злочинці, значить, їх за грати, а не невинних людей!

 2. Так, так… Ось воно як… адвокати по справі взагалі чхати хотіли на тих, кого повинні захищати? Щось це мені нагадує сталінські часи – саджати пачками невинних. 21 століття, а метода не змінилася.

 3. сволочи эти Жук, Гомза, Ивашкович и прокурорские следователи – устроили альянс по распределению взяток и осуждению невинных. такое ощущение, что эти идиоты либо фильмов пересмотрели, либо поклонники сталинского режима. Их не то, что садить надо их на кол сажать нужно!!!! Дай бог, чтобы структуры, которые будут заниматься этим делом были не слепы и эта жизненная история стала примером и уроком для адвокатов,судей и прокуроров. Мы украинцы – сильная нация и мы не дадим себя в обиду.

 4. “Ильчук – мерзость редкостная”. Такое мнение ходит среди закарпатских прокуроров. Значит, они сами про себя всё знают? И сколько с кого струсить собираются, и какие адвокаты – карманные, и что нечего им бояться. Мол, сами вершат судьбы и перекраивают законы на свой лад. Да вот незадача: дело евромайдановцев стало публичным. Так что теперь пусть все эти Ильчуки, Ивашковичи, Жуки, Ганзы и прочая нечисть продажная пакуются. Чемодан, вокзал, Россия! на родину кремлёвского агента-садиста!

 5. Ці люди потерпілі, а не злочинці. Не полишайте надію, борітеся!!! Обов`язко потерпілим Шовкалюку і Білику треба оскаржувати у всі можливі інстанції таке дибільне рішення. Хоча всі чітко розуміють, що в даній боротьбі вони залишилися один на один з триголовою корупційною гідрою. Прокурор Ільчук, АДвокати Жук і Гомза нещадно порушують закони, немає ніякої управи на них. Панове служителі закону, найвищої нагороди – поваги від людей у вас точно НІКОЛИ вже не буде. Я вже мовчу про рівень довіри українських громадян до вас.

 6. Все тут ясно: невинних людей позбавили законного права на захист. А все через те, що два чобітки пара – Гомза В.І та Жук В.П шістки – адвокати погодилися грати на стороні обвинувачення прокуратури Закарпаття. Так шановні діє протиправна ганебна змова. Шахраї і продажні хабарники, а ще присягу складали. В сміттєвий бак їм вже давно пора.

 7. Не розумію логіки зради своїй адвокатській професії. Отак продати принципи і свободу цих двох чоловіків – треба народитись від сімені Юди.

 8. Факти, вказані у статті – свідчать про те, що діє Організоване Злочинне Угрупованнє на чолі з Ільчуком, прокуратором. У складі – слідчий суду Івашкович, лже-адвокати Гомза і Жук. Люди добрі, кому відоме місцезнаходженнє цих злочинців – повідомте.

 9. Кишенькові адвокати тому і існуюють, щоб у порібний момент прикрити злочинні дії прокурорскої наволочі – та ще й мукачевської запроданки рашки. За таке треба погони разом з головою знімати, при чому без суда та слідства – бо і так все зрозуміло с закарпатською прокурорською мафією.

 10. Ильчуки, Жуки, Гомзы и прочие – как сказали бы у нас в Одессе – кандидаты на выброс. Причём за горизонт. Украине нужно срочно переловить всех прокурорских гнид и ментовскую продажную шушеру, иначе они нас через одного начнут садить.

 11. Тільки в нашій країні можуть 10 місяців протримати людину у в’язниці без пред’явлення обвинувачення, тільки у нас в країні є ноу-хау у юриспунденції – кишенькові адвокати, що готові за гроші й маму рідну засадити за грати. Це бридко – і таких закарпатських мордорів закону, що є однаковий усім – негайно треба викинути на смітник професії, щоб не ганьбили патріотів та не плодили цілу армію маріонеток з адвокатури.

 12. Честность АДВОКАТА – признак его профессиональной полноценности, а если адвокат изначально учил предмет ради выгоды и барышей – то его проще всего превратить в раба прокурорского произвола. В этом Мукачево, похоже, через одного такие продажные недоумки, которых самих сажать надо за дискредитацию профессии.

 13. у нас на Закарпатті під орудою прокурора Янка зібрався цілий тераріум змій прокурорських, хащі перевертнів – прокурорів-вовкулаків. Але то шо на їх бік пристали адвокати – це говорить шо під отими Янками, Ільчуками дєйствує ціле кодло. Банда, яку тре давно розігнати і притягти до кримінальної відповідальності.

 14. От про садизм того москалика Планкіна, бажано б було – докладніше. Бо москалі всі мають садистичні нахили. У моєї знайомої чоловік русскій – так гамселить її. Ми тут у Мукачеві знаєм про цю справу, про те що москаль Планкін знущавсь з нашої Мукачівки. Тих мужчин з києва запроторили за грати – абс. незаконно. Той Планкін сипав грошима направо і наліво. От органи й були на його стороні.

 15. Страшно уявити, що пережили ці чоловіки. Головне, а за що так з ними? Щоб встановити нарешті істину по цій справі, нашій феміді треба засадити невинних в карцер і мурижить їх доки правоохоронна система по праву поділить общаг чи зірочки. Жук і Гомза старанно відпрацьовують гроші отримані від Ільчука, а заодно і спасають свою і його кар’єру.

 16. Минуло більше року, невинні люди у катівні, але ніхто з наступних посадових осіб, задіяних до розслідування цієї справи так і не наважився, рахуючи це за непотрібне, перевірити і документально підтвердити(закріпити) хто справді скоїв цей злочин. Коється злончин на очах у всіх! Без остраху бути викритими. Все в цій державі і системі ПРОДАНО і ПРОДАЄТЬСЯ!!! Реакція високих інстанцій тільки в тому, що пересилають звернення “на низ”. Бєзпредєл в погонах!

 17. З статті ясно, що Ільчук, Гомза і Жук в злочинній змові. Налажали по повній, а зараз зловживають своїм службовим положенням тримаючи потерпілих у обез`яніку, щоб вийти сухими з води. Скотиняки(((

  1. Найближча перспектива для таких “представників Закону” невтішна – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна. А цим бідолахам моральна і матеріальна компенсація.

 18. Тут більше службовий злочин а ніж убивство бандюка. Сфальсифікували докази і думали швиденько закрити справу. Прирікли людей до тортур і мук. Все колись їм повернеться.

Send a Comment