Прокуратура зробила перший крок до покарання комунальної мафії…

 

Про тих, хто для вгамування нестерпного свербіння нажитися за рахунок киян вигадує все креативніші прийоми, суть яких зрештою зводиться до шариковського: «отнять і подєліть», на своєму вебсайті «Наша версія» розповідала у матеріалі «Комунальна мафія прагне грошей» від 19.07.2013 — http://n-v.com.ua/komunalna-mafiya-pragne-groshej/

 Через кілька днів на електронну пошту «НВ» до редакції звернулася наша читачка Людмила. Подаємо її листа (мовою оригіналу).

 «Добрый вечер, уважаемая редация газеты «Наша версия»! Случайно сегодня наткнулась на вашу статью про «Комунальную мафію». Мне тоже пришло такое письмо, я подумала, что так и должно быть, позвонила по номеру, но меня 3 раза отфутболили, но потом наконец-то дозвонилась в организацию, которую предложили в этом письме «Центр енергоефективных систем», договорились о том, что прийдёт инженер снять счётчики и отнестет на проверку… Эта услуга стоила 250 грн, я подумала, что это выгодно, так как у меня маленький ребёнок и некогда заморачиваться этими проблемами. Но, увы, это создало мне ещё больше проблем. Получилось так, что пришел дядька, снял счётчики, а мой муж оплатил счёт 250 грн. Нам этот «специалист по снятию счетчиков» сказал, что в течение недельки прийдёт обратно на установку, но в итоге уже больше месяца никто не звонит. На прошлой неделе я позвонила и поинтересовалась, в чём же дело, я заплатила деньги не за то, чтобы месяцами ждать? Вообщем, мне сказали, мол, ваши счётчики не прошли проверку, один вообще не считает, а второй врёт, хотя мой муж часто контролировал счётчики и ничего подобного не замечал. Я у них спросила, что теперь делать? И они сказали, что нужно устанавливать новые, либо вы покупаете сами, либо мы приезжаем к вам со своими, цена за один счётчик 150 грн. Вроде и не дорого, ну, я и согласилась на ихние счётчики, дабы побыстрее закрыть эту тему. Мне сказали, что в тот же день со мной свяжется инженер, чтобы договориться о дате. И опять же тишина, я очередной раз звоню, напоминаю, и мне снова отвечают, что да, ваша заявочка есть на установку, сегодня вам перезвонят.И снова это ихнее сегодня уже длится почти неделю.

 В вашей статье написано, что нужно обращаться в правоохранительные органы. Подскажите, куда именно обратиься, чтобы хоть чего-то добиться? Заранее спасибо за какую-либо помощь!

 С уважением, Людмила».

 По-перше, просимо вибачення у пані Людмили за затримку з відповіддю. По-друге, і це виправдовує наше зволікання, ми виконаємо прохання читачки на конкретному прикладі розслідування свавілля комунальних шахраїв. Одним із структурних підрозділів комунальної мафії Києва є КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району». Що відрадно, його ділки несподівано зіткнулися з перешкодою при спробі звично залізти у кишеню до споживачів комунальних послуг.

 За заявою жительки вулиці Чапаєва (до речі, журналіста «Нашої версії») про вчинення злочину, а саме — направлення вимоги провести повірку квартирних лічильників обліку води за власний рахунок, що є прямим порушенням Закону Украини «Про метрологію та метрологічну діяльність», прокуратурою Шевченківського району м. Києва відкрите кримінальне провадження. Висновок органу нагляду за дотриманням законності не залишає жодних сумнівів: підприємством, яке зобов’язане дбати про належний стан житлових будинків та отримувати плату виключно за надані послуги, керують нечисті на руку ділки. А їх «творча думка» нестримно працює у напрямку «как бабла по-легкому срубить».

 «Таким чином, службові особи КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району», зловживаючи домінуючим становищем вказаного підприємства на ринку житлово-комунальних послуг, порушують права споживачів, змушуючи їх оплачувати послуги, що мають надаватись за рахунок КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району», — йдеться у листі прокуратури Шевченківського району м. Києва Київському міському територіальному відділенню Антимонопольного комітету України. Прокуратура також звернулась до АМКУ з поданням про усунунення порушень Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», причин та умов, що їм сприяли, та припинення незаконних дії КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району».

Ось так підлеглі Олександра Попова демонструють справжню суть діяльності свого шефа. На тлі кримінальних винаходів посадових осіб КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району» та відкритої спроби їх втілення світлий образ голови КМДА — захисника ображених чиновниками киян і фахівця з вкручування лампочок у під’їздах, який недолуго намагається виліпити ТРК «Київ» пасторально-холуйськими сюжетами, виглядає, м’яко кажучи, непереконливо. Тож чекаємо завершення розслідування.

 А разом з тим, шановні кияни, ще раз нагадуємо: отримавши подібні листи, негайно звертайтесь до правоохоронних органів з вимогою внести у Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості про злочин, скоєний лопатіними та їхніми спільниками й колегами з інших районних комунально-мафіозних структур!

 І пам’ятайте: ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази (ст. 60 Конституції України).

 Дмитро Федоренко,  «Наша версія»

 


Sharing is caring!

One thought on “Прокуратура зробила перший крок до покарання комунальної мафії…”

  1. Коммунальная мафия Шевченковского района, вскормленная волосатой грудью уголовника Пилипишина, в очередной раз развела лохов на бабки. И бабки, судя по прейскуранту Людмилы, немалые. Сомневаюсь, однако, чтобы прокуратура обязала алчных дворников вернуть эти деньги. Договорятся. Ворон ворону…

Send a Comment