Прокурори та судді, котрі служать злочинцям і владі, блокуючи свободу слова, стають і самі злочинцями + відео, фото

Величезні очікування людей після останніх парламентських виборів перетворилися на великий пшик. Тепер ми спостерігаємо системну роботу влади на згортання всіх інститутів громадянського суспільства в Україні. Один з яких — самовираження і свобода слова.

Конституція України Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір.

Всі, хто порушує Конституцію України, є злочинцем, отже всі фігуранти даної публікації ними і є. Отже: 25 грудня Київський апеляційний суд в складі колегії — Ігоря Паленика, Олега Прісняжнюка та Віктора Глиняного, наскільки відомо зі ЗМІ цілком успішні «бізнесмени».

2 суд

Ігор Паленик, Вікторг Глиняний, Олег Присяжнюк

Один засадив Луценко, другий захистив Труханова, третій відпустив Іванющенка і забезпечив власне сімейство 7 квартирами і 4 будинками в Києві. Тепер «солодка трійця» зайнялася свободою слова, вірніше не свободою, бо як видно преса для них як кістка в горлі, і тому вони залишили в силі рішення Печерського суду.

3

4

5

6

7

Це абсурдне рішення ухвалив суддя Вовк — фігурант маси журналістських публікацій і зірка Ютюб. Воно полягає в тому, що він визнав 17 інформаційних сайтів — проукраїнських і патріотичних таких як УкрПресс Інфо, https://blogs.korrespondent.net/, https://enigma.ua/ та інших — поза законом. Як він захотів так і вирішив за підтримки прокурора Козуба, також не «менш» популярного в мережі…

В результаті, суди зобов’язали операторів заблокувати інтернет-ресурси, благо, що багато провайдерів проігнорували це ідіотське рішення.

8 вовк

Суддя Вовк, прокурор Козуб

Причому все це було зроблено в липні поточного року на прохання, Євгена Шевцова і Олени Дегрик, як розуміємо зовсім не безкоштовно пройдисвітів про це ми писали в попередній публікації:

Дегрик і Шевцов заблокували сайти руками прокурора Козуба і судді Вовка щоб викрити себе — подробиці резонансної справи

9

Олена Дегрик, Євген Шевцов

Читайте: Игорный бизнес и деньги из ОРДЛО: о семейном бизнесе Евгения Шевцова и Алены Дегрик

Ця шайка-лейка об’єдналася, щоб опробувати ось такий простий як двері спосіб закрити рота свободі слова. Причому цей метод став широко застосовуватися і до інших інформаційних ресурсів і блогерів. Як бачимо, Україну поетапно і системно перетворюють на країну третього світу, з драконівськими законами, ручними суддями-маріонетками, прокуратурою і силовими структурами на службі в олігархів і злочинців.

Читайте також: Влада проти ЗМІ: Чому українські журналісти опинилися під загрозою

Наші видання подаватимуть скарги до Верховного суду і в міжнародні організації на суцільне свавілля, яке чиниться в сфері захисту свободи слова і прав людини щодо доступу до інформації. Адже судово-прокурорські посіпаки «слуг народу» у відкриту вирішили «прикрутити» свободу слова…

Читайте: Нардеп «Слуги народу»: Пора приглушити свободу слова і фільтрувати мову

Тому в Україні ситуація зі свободою слова набуває загрозливого характеру — тиск на журналістів та незалежні медіа посилюється. Чиновники мають намір відкривати кримінальні провадження і в подальшому. Тому тільки від нас, об’єктивних журналістів і всього прогресивного суспільства, залежить як ми зможемо протистояти загрозам, об’єднавшись у боротьбі на всіх інформаційних фронтах.

Вдячний всім українським ЗМІ, які приєдналися до висвітлення цієї проблеми в мережі. Зробимо покидьків відомими.

Екатерина Яресько 25 ноября в 19:55

Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги на неправове рішення судді Вовка з Печерського суду щодо блокування сайтів, серед яких є наша блог-платформа Enigma.ua, тож тепер нам доведеться йти в Верховний суд.
Я не дуже добре розумію цю оборудку з набуттям майнових прав при читанні нашого сайту, але чітко можна висновити, що це рішення порушує одне з базових прав людини — свободу слова.
Якщо і Верховний Суд не припинить це ментовсько-прокурорське свавілля, доведеться розбиратися з цим в ЄСПЛ. І рішення там буде безумовно на нашу користь.
Уявляю — Володимир Пасіка проти України… Капець, до чого вони довели.
Вовчику, я це не кину. Буду писати, їздити на суди і все що зможу. Обіцяю

10

Олександр Бурмагін разозлен. 25 ноября в 15:30

UPD — Київський апеляційний суд відмовив в задоволенні апеляційних скарг. Це жесть, товарищи. Спробуємо поставити питання перед ВСУ, ну і ЄСПЛ. Але сам прецедент… до цього другі інстанціі таку маячню зносили.

Йшов четвертий місяць розгляду апеляційних скарг на забезпечувальну ухвалу слідчого судді Печерського суду пана Вовка, якою було заблоковано 17 інформаційних веб-сайтів. Нагадаю підставу — арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсів… шляхом зобов’язання інтернет провайдерів… закрити до них доступ.
Чекаємо, що відбудеться сьогодні в Київському апеляційному суді. Попереднє відклали через відстутність доказів повідомлення судом прокуратури. А так, вже було майже все, і зайнятість прокурорів, і задоволений відвід, загалом — 7 призначень до розгляду. Жодного результативного.
Володимир Пасіка Платформа прав людини разом з коаліцією Коаліція За вільний Інтернет / FreeNet Ukraine Coalition

https://www.facebook.com/kattyfun1/posts/1440339662790839

До уваги читачів:

Безпрецедентний наступ на свободу слова в Україні. Заблоковано десятки сайтів.

Як поліція фальсифікує справи та рішення суду для здійснення тиску на вільні та незалежні ЗМІ — звернення

Власник Ukrpress.info подав апеляцію на рішення суду щодо блокування сайта видання

Апеляційний суд по блокуванню інформаційних сайтів перенесений через ігнор прокурора

Олексій Воронцов

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment