Протоієрей Сергій ТКАЧУК: 11-й рік поспіль звершуємо соборну молитву за успіх Святої Справи, яку проваджує наша Парафія-громада

1screenshot_pochatok

Молебень на Святого Миколая у першій в місті Києві міжконфесійній капличці Святого Миколая по вулиці Богдана Хмельницького, що перебуває під духовною орудою Парафії, якою опікується отець Сергій! Ось що він розповів з цієї видатної для тутешньої громади події…

otec-sergij

Отець Сергій і омріяний ним і громадою Храм

Історія ця така. У 2005 році після Помаранчевої Революції мешканці будинків по вулиці Богдана Хмельницького, 72, 74, 79, 80 довідалися, що їхню прибудинкову територію було цинічно вкрадено Державним управлінням справами Адміністрації Президента України під будівництво на цій ділянці багатоповерхівки з паркингом! Мешканці обурилися таким злочинним нахабством і закликали Бога допомогти повернути вкрадену злочинцями їх прибудинкову територію ! Мешканці будинків дали обітницю Богу, що тут на цій ділянці вони збудують 1-й у Києві Храм Божий, у якому почергово будуть служити усі Українські Церкви-юрисдикції! Люди проголосили, що Храми Божої Церкви мають єднати людей і юрисдикції в молитві до Бога, а не розділяти, розсварювати людей, священиків, єпископів за прагнення мати майнові права на споруду храму! Люди встановили Хрест на ділянці, я його освятив і почалася молитовна і організаційна боротьба за реалізацію даної Богу місцевими мешканцями обітниці!

Минуло вже 11 років з Божою поміччю ми ділянку повернули громаді, створили ОСББ, збудували тимчасову капличку, проводимо богослужіння, зробили «Проект майбутнього міжконфесійного міжюрисдикційного Храму Святого Миколая», оформляємо землевідведення під ОСББ Храм, як майно буде належати мешканцям будинків, які об’єдналися в ОСББ і своїм коштом та пожертвами будуватимуть величний Храм, який єднатиме киян-християн! Триває молитва і праця!

З нагоди Храмового Свята – Дня Святого Миколая ми 11-й рік поспіль звершили соборну молитву за успіх Святої Справи, яку проваджує наша Парафія-громада, молилися просили Божого благословення молитвами нашого Патрона Святого угодника Божого Миколая, який був Людиною СПРАВИ, а не бла-бла-бла!

Усі молільники приклалися по завершені богослужіння до ікони Святого Миколая, були помазані єлеєм від мощів Святого Миколая Чудотворця, отримали в подарунок від «святого Миколая» – іконочку Св. Миколая та церковний календар на 2017 рік!

Також і я як настоятель і духівник першої в Києві міжконфесійної каплички Святого Миколая сподобився отримати з нагоди свята приємний для мене подарунок від Свято-Миколаївської громади міжконфесійної каплички – хрест з оздобами!

screenshot_25

Я вельми зворушений і сердечно вдячний Богу, Святому Миколаю і нашій громаді – братам та сестрам, які так гарно пошанували мою скромну персону таким коштовним подарунком…

screenshot_26

Дякую Вам мої любі та дорогі! У мене просто немає слів, щоб висловити Вам належну мою щиру вдячність і подяку!

screenshot_30

Спаси Вас усіх Господи!

screenshot_14

Ой, хто, хто Миколая любить,

Ой, хто, хто Миколаю служить,

Тому святий Миколай,

На всякий час помагай,

На всякий час помагай, Миколай!

Ой, хто, хто до нього прибігає,

На поміч його призиває,

Той все з горя вийде ціло

Охоронить душу й тіло,

Охоронить душу й тіло, Миколай!

Ой, хто, хто спішить в Твої двори,

Сего Ти на землі і в морі

Все хорониш від напасти,

Не даєш му в гріхи впасти,

Не даєш му в гріхи впасти, Миколай!

Миколай, молися за нами,

Благаєм Тебе зі сльозами.

Ми Тя будем вихваляти,

Імя Твоє величати,

Імя Твоє величати, На віки.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=SBkKs47qrz0

screenshot_1

screenshot_3

screenshot_5

screenshot_2

screenshot_13

screenshot_24

screenshot_18

screenshot_19

screenshot_20

screenshot_40

 

Sharing is caring!

Send a Comment