Проведено обшук в Ірпінській міськраді – фото, відео

У приміщенні Ірпінськорї міської ради зранку по цей час тривають обшуки, які проводять працівники прокуратури та поліції. Як повідомляє «Погляд», нікого не пускають на 2, 3 та 4 поверхи міськради.

Попсуй

В. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй виклала відеозвернення з коридору міськради, в якому розповіла про обшуки та слідчі дії, внаслідок яких вилучається документація, пов’язана із пайовою участю забудовників.

Відео: https://www.facebook.com/anastasiia.popsuy/videos/3520909537934708/

За версією Попсуй, у такий спосіб проводиться ревізія недобросовісних забудовників, які не сплачують пайову участь.

Інша версія опозиційних депутатів та громадських активістів Ірпеня, які постійно наголошували на незаконній практиці Ірпінської влади – зарахування пайової участі виконаними забудовниками роботами, а не перерахуваннях «живих грошей» до бюджету, як цього вимагає чинне законодавство. Тож громадськість міста сподівається, що нарешті буде покладено край згаданій практиці.

Обшуки в приміщенні Ірпінської міської ради за нинішньої влади відбуваються далеко не вперше. Починаючи з 2016 року такі слідчі дії проводяться по кілька разів на рік. Як розповіло «Зорі Приірпіння» конфіденційне джерело в правоохоронних структурах, практика обшуків в Ірпіньраді відбувається за наступним сценарієм. Прокуратура робить офіційні запити до міськради відносно певних документів. Ірпінська влада звично не надає їх в належні згідно закону терміни. Тоді слідчі разом з автоматниками в камуфляжах чи просто поліцейськими приходять  з обшуком, вилучаючи раніше затребувану документацію.

Як буде цього разу – дізнаємося пізніше. Наразі чекаємо на офіційні повідомлення правоохоронних структур.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment