Провідниця автобусної компанії Ecolines відмовила в перевезенні без візи на рейсі в Болгарію чотирьом українцям, заявивши: «У нас свої закони»

avtobusna-kompaniya-ecolines

Автобусна компанія Ecolines відмовила в перевезенні на рейсі в Болгарію чотирьом українцям, які планували скористатися безвізовим режимом. Про це повідомила Ольга Ленц в Facebook, привівши фотодоказ – квиток із записом про відмову. За її словами, в автобус не пустили пасажира з біометричним паспортом, в якому не було візи.

bilet

«Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років і трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Були куплені заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, тому що у дочки (у віці) 12 років немає візи. У моєї сестри, чоловіка і сина є німецький Шенген. В племінниці віза закінчилася якраз перед «безвізом». Дзвонили в посольство Болгарії, в митну службу – всюди сказали, що можна їхати, «безвіз», у дитини біометричний паспорт. Однак, ні, провідниця не пустила», – написала вона.

За її словами, провідниця на питання про дії безвізового режиму між Україною та ЄС, заявила: «у нас свої закони».

Джерело: http://www.bagnet.org/news/society/334719/izvestnaya-avtobusnaya-kompaniya-otkazalas-perevozit-ukraintsev-po-bezvizu

 

Sharing is caring!

Send a Comment