Провокації проти соціально активних українців набирають обертів. На черзі – Олена Терещенко-Єскіна

screenshot_1

Ситуація з тиском на соціально активних українців з боку корупціонерів від влади, і правоохоронних органів в тому числі, стає все більш тривожною.

Переслідування громадянських активістів, цькування правоохоронними органами громадян, які борються з корупцією – як то «справа Шабуніна» – все це не залишає сумнівів, що нинішня влада починає агонізувати. Найогидніше, що вона вдається до послуг провокаторів.

Нахабний блогер Всеволод Філімоненко, який видає себе за журналіста, отримав по писку за набридливі й образливі переслідування Віталія Шабуніна. Що характерно, цей луганський хлопак того ж дня продовжував свою брудну «журналістську» справу. А вже через пару днів його надоумили подати заяву до поліції про нанесення травм. І, о диво(!), правоохоронці виявили блискавичні темпи розслідування «справи Шабуніна».

Як правильно зазначив очільник Міжнародної організації по боротьбі з корупцією Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, «жодна зі справ Майдану», справа про розстріл Небесної Сотні або справи про перешкоджання роботі журналістів у 2016 році так швидко не розслідувалися. Минуло кілька днів і в Дніпровському відділенні поліції Києва голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну оголосили підозру в побитті Філімоненка. Крім того, ще 2 серпня ц. р. слідче управління київської податкової відкрило кримінальне провадження проти керівників громадської організації Центр протидії корупції.

А буквально вчора, 21 серпня, зламали в квартирі замки київської активістки, екс-депутата Київради Олени Терещенко Єскіної та залили всередину якусь ріднину.

bezymyanyj2

– Сьогодні нам зламали в квартирі замки та залили всередину якусь ріднину, – написала Олена своїй сторінці ФБ. – Всі заплановані на сьогодні справи довелося скасувати. Зараз поліція знімає відбитки пальців, а потім опрацьовуватиме матеріал камер відеоспостереження та здійснить допит охорони. Але якщо Шевченківський РУ ГУ МВС буде розслідувати цю справу так само «ефективно» як щодо трощення, а через півроку після трощення – спалення моєї автівки (і за компанію автівки Вікторії Кустової), злочинці будуть продовжувати у тому ж дусі.

Немає сумнівів, що працівники поліції Шевченківського району столиці роспочали нову імітацію розслідування справи щодо завдання збитків Олені Терещенко-Єскіній.

Що цікаво, у пості на ФБ одного з друзів Олени йдеться про таке: «за $2000 расследуют, пишут такса увеличилась в 2 раза». Ось так люди почали оцінювати реформу МВС України…

Кор. НВ

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment