Приголомшлива новина: журналісти ряду ведучих видань та агенцій світу буквально брали участь у теракті!

Нарешті, проведено розслідування, яке підтверджує, що журналісти висвітлювали події 7 жовтня та надають матеріали всім найважливішим ЗМІ світу працюють на ХАМАС.

Повне розслідування Honest Reporting доводить, що фотографи, які працюють на New York Times, CNN, AP і Reuters, пересувалися разом із силами ХАМАС з перших моментів нападу, документуючи, серед іншого, викрадення та лінчування тіла солдата ЦАХАЛу, викрадення людей та захоплення танка.

Вони буквально брали участь у теракті.

Більше того, вони заздалегідь про нього знали і були відправлені на позиції до його початку 7.10.23.

Нам стало відомо дещо про  журналіста, який висвітлює події у Газі для CNN. Подивіться, хто його цілує. Це один із ватажків ХАМАС-Яхв’я Сінвар.

На фотографіях популярний у Газі журналіст та блогер Хасан-А-Цліха. На одній із фоток його цілує лідер ХАМАСу у Газі Іхья Сінвар. Хасан А-Цліха, за даними розслідування (посилання https://t.me/amitsegal/29091 від провідного ізраїльського журналіста Аміта Сегаля), працював у тому числі на CNN.

Лідер ХАМАСу в Газі, на прізвисько «М’ясник із Хан-Юнеса», просто так людей не цілує. Вважатимемо це нагородою «сміливому» та «незалежному» журналісту. Саме від нього і таких як він світ довгі роки дізнавався про «неупереджені» новини з Гази.

До речі, як з’ясувалося, мало хто знає про Сінвара. Ця людина сиділа в ізраїльській в’язниці за вбивства палестинців, які підозрювалися у співпраці з Ізраїлем. Набивав він своїх одноплемінників на 5 довічних термінів. Як стверджують представники ізраїльських спецслужб, здебільшого його жертвами були не агенти ШАБАКа, а просто неугодні хамасові підприємці, а іноді й просто випадкові люди. Тому, коли формувався список обміну 1000 ув’язнених на капрала Гілада Шаліта, він потрапив до нього одним із перших. Людина незвичайних організаторських здібностей за час тюремного ув’язнення перетворилася на одного з лідерів ХАМАС і пізніше змістила на посаді голови ХАМАС в Газі самого Ісмаїла Ханія. Він є одним із головних організаторів різанини 7 жовтня. До речі, поки він сидів у в’язниці, ізраїльські медики видалили злоякісну пухлину в голові. Зараз він нам по-своєму дякує.

Ну і як ви думаєте, чи буде така людина, як Сінвар обіймати простого журналіста?

ХАМАС виграв медіа-війну проти Ізраїлю, обдуривши весь світ.

Отже, з’’ясувалося, що фотографи-фрілансери AP, CNN і NY Times, які працюють на постійній основі в Секторі Газа, проникли разом із терористами на територію Ізраїлю та знімали різанину. У тому числі викрадення, вбивства та знущання над тілами загиблих. Ймовірно, знімали й зґвалтування, але ці фото поки що до мережі не потрапили.

Що ж зробили у «шановних» медіа, коли це стало відомо? Та нічого не зробили, хіба що AP видалило імена фрінасерів зі своєї бази.

Тут вся штука в тому, що робота жуналіста в Газі повністю узгоджена з Хамасом і відбувається лише з його дозволу. Усі дії узгоджуються з ним. Усі знімки та матеріали проходять цензуру Хамаса.

І адепти «високих журналістських стандартів» з цього приводу не паряться.

PostSkriptum:

Ізраїль чекає від AP, Reuters, CNN та NYT роз’яснень дій їхніх фотографів 7 жовтня. Неурядова організація Honest Reporting опублікувала інформацію про причетність фотографів цих ЗМІ до подій 7 жовтня, коли тисячі бойовиків ХАМАС напали на Ізраїль із сектору Гази. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Sharing is caring!

Send a Comment