1 серпня Приірпіння приєдналось до пікету МВС проти бездіяльності Авакова

У Києві триває акція-протест проти керівництва МВС у Києві та в регіонах. Люди з’їхалися з усіх регіонів України до Міністерства внутрішніх справ, яке вже 5-й рік бездіє проти свавілля злочинців.

До акції приєдналися й мешканці Приірпіння. Цей регіон відомий своєю високою злочинністю, що відзначив навіть Генеральний прокурор Юрій Луценко, назвавши його «Гангстерським Чикаго».

Мешканка Коцюбинського Людмила Буток, сина якої побили в селищі Коцюбинському – йому зламали 3 ребра, скаржиться, що поліція навіть не захотіла відкривати кримінальне провадження за фактом побиття.

«Ми написали декілька заяв. І я писала, і син писав – поліція не відкривала кримінальних проваджень, поки не втрутилася прокуратура. 22 липня мого сина повторно побили, в мене є всі довідки. Поліція була в мене в дома, забрала всі довідки і знову не відкрила кримінального провадження. Поліція кришує бізнесменів і бандитів», – розповідає на акції Буток.

«Я зверталася і сюди на Богомольця, голові національної поліції Князеву – відповіді я не отримала», – додає Буток.

bezymyan-2

Депутат Коцюбинської селищної ради Олександра Куцан переконана, що начальника відділку поліції Коцюбинського Сергія Посталовського за бездіяльність.

«Посталовський відмовляється зі мною розмовляти й не дає відповідей на звернення. От у нього така позиція – я не хочу з вами говорити і не говорить, навіть не вітається», – розповідає Куцан.

bezymyan-3

Нагадаємо, у Приірпінні протягом останніх років було побито біля 10 активістів. Жодна стправа з побиття досі не розкрита – замовники не знайдені, виконавці не покарані.

Як відомо, у червні 2017 року активісти Приірпіння пікетували Кабінет міністрів та вимагали відставки міністра Арсена Авакова через бездіяльність його та правоохоронних органів в регіоні.

bezymyan-4

Народні депутати безрезультатно вимагали в міністра МВС звіту щодо всіх справ, які пов’язані з нападами та утисками активістів. Звернення на міністра підписали народні депутати – члени МФО «Київщина».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment